Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell jól kinyalni egy nőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól kinyalni egy nőt?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra lennék kiváncsi, elsősorban a nőktől, hogy hogyan kell titeket úgy orálisan kielégíteni, hogy utána azt érezzétek, hogy na igen, ez a pasi tud jól nyalni! Mik a vágyaitok, mit szerettek, mit és hogyan csinálja a pasi?

2021. febr. 5. 19:09
A kérdező szavazást indított:
A pasik többsége tud jól nyalni
A pasik kevesebb mint a fele tud jól nyalni
A pasik csak kis része tud jól nyalni
Nem találkoztam olyannal aki tud jól nyalni
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
2021. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nem lehet így elmondani. Minden nőnek más az igénye ezen a téren is. Ki kell tapasztalni.
2021. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nincs orál-etalon, sem szabálykönyv. Ha lenne is igen rövid lenne: figyelj a partneredre, a reakcióra, visszajelzéseire! Még ugyanazon nő is egyszer így, máskor úgy szereti, sőt mi több még egy "esemény" során sem végig ua. technikával, intenzitással.
2021. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Gyengéden, sok nyállal, lassan, kitartóan, figyelve a nő jelzéseire, merthogy ez csakis és kizárólag róla és neki szól.


Szó szerint simogatva, becézgetve az ajkaiddal az ő ajkait, csiklóját, és persze kezdetben a környezetét is.

Nem kell megdugni a nyelveddel, és nem kell propellerként pörgetni sem a nyelved.


A nő majd odairányít, ahol neki a legjobb. Na, onnan ne mozdulj! Innentől csak kitartás, akarás kérdése. Felveszitek azt a tempót, ami neki jó, és teszed, amit tenned kell.


Ha még nem juttattál nőt a csúcsra, akkor fura lesz, hogy egyre hangosabban nyög, szaporábban zihál és emelgeti a csípőjét, és nem tudod, elélvezett-e már, vagy még fokozódik az izgalom. Nyugodtan csináld tovább, ha megvolt az orgazmus (amibe egyébként gyakran bele is remegnek a nők), úgyis eltol magától.


A lényeg, hogy mindig mindent finoman, lágyan csinálj!


Hajrá! ;)

2021. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Hát ezt a szavazást kikérem magamnak! :)
2021. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát nekem a 4-es verziója nem jön be.


Egyetlen férfi nyalt jól, ő szenvedélyesen majdnem befalt és azt se bántam, hogy megdugott a nyelvével.

2021. febr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy régebbi, részletes válaszom, hogy ÉN hogy szeretem:


Azt szeretem, ha előtte már olyan hangulatba hoz a partner, hogy alig bírok magammal, legszívesebben azonnal magamba húznám. Ehhez még semmilyen ruhának se kell lekerülnie.. Ha nem vagyok kicsit se felizgulva, akkor kellemetlen is tud lenni, ha rögtön belenyal. Meg egyébként is, nem kell sietni, szeretem, ha csókolózunk, közben simogatja a combomat, fenekemet, megfogja a derekamat. Vetkőztet közben, mélyen a szemembe néz, nyakon csókol, a fülembe suttog. Nem részletezem, mert nem erre irányul a kérdés, de számomra az előjáték legalább olyan jó és izgalmas, mint maga az aktus. És az előjáték nem a hálószobában kezdődik, az a férfi, aki ezt igazán érti nem fog rosszul járni a hálóban se.. ;) Nyalásnál szeretem, ha halad lefelé a testemen, megállhat a cicimnél, végigpuszilhatja a hasamat egészen a szeméremdombig. Imádom, ha van időnk és kicsit "felhúz" a férfi, csak elhalad a puncim felett, érzem a forró leheletét. Végigcsókolja a térdemtől a belső combomat, amikor áttér az egyikről a másikra ismét a puncim felett van, addigra általában már megemelem a csípőm, hátha.. Mire visszaér a puncimhoz 100%, hogy nagyon nedves lesz, szinte lüktet. Óvatos puszikkal szeretem, ha kezdi, lentről felfelé, utána pedig óvatosan nyelvvel is, puha! nyelvvel. Nyaljon az ajkak között, majd a csiklónál először óvatosabban, ne "durr bele" módon, bár eddigre valószínűleg szinte könyörgök és nyomom oda a fejét. Figyeljen a visszajelzésekre, nálam nem nehéz, nem füstjeleket küldök, úgy mozgatom a csípőmet, ahogy jól esik, oda húzom a fejét, mondom, ha kicsit erősebben, elég hálás tudok lenni, dícsérem a nyögések között. Amit különösen szeretek, ha közben fogja a mellemet, játszik a popsimmal, felhúzza a csiklón a bőrt, így nagyon intenzív, de csak nagyon felizgulva esik így jól! Imádom, ha néha kicsit szívja a csiklót, majd nyomást helyez rá a nyelvével, ettől el is tudok menni. Az ujjazás nálam olyan hangulatfüggő, szeretem, de van, hogy jobban esik nélküle, ezt is jelzem. Ha jól esik, akkor a legjobb, ha "hívogató" mozdulatokat csinál, a hasfalnál van a G-pont. Amit viszont mindig szeretek, ha a fenekemhez teszi egy ujját, nyomást helyez oda (a popsi viszont sok nőnél tabu, ki kell tapasztalni). Én megőrülök tőle, ha hasra fordít a partnerem, megemeli a csípőmet és így nyal, a puncimat, fenekemet is. Valószínűleg mozogni fog a csípőm, valószínűleg néha "eltemetem" a combjaim között, beletúrok a hajába és úgy húzom magamba. Szeretem, ha párszor elvisz a csúcs közelébe, de nem enged elélvezni, viszont óvatosnak kell lenni, van egy pont, ami után már hiába áll meg, úgyis elélvezek, viszont ha ott elhúzódik, akkor "elrontja", szóval ha azt mondom, hogy most már ne hagyd abba, mert elmegyek, akkor ne hagyja abba.. :D Ja és a legfontosabb, imádom a változatosságot, de az orgazmus előtt NE változtasson. Akkor már nem kell semmilyen nagy dobás, tempóváltás, csak UGYANÚGY csinálja, mint előtte, ugyabban a tempóban, erősséggel. Kicsit megnehezíti a dolgát, hogy "ficánkolok" közben. Azt észre fogja venni, amikor élvezek, nem éppen vagyok halk előtte, az orgazmus pillanataiban viszont még levegőt se veszek, maximum annyit tudok mondani, hogy várj, és fogom a fejét a lüktető puncimhoz, a másik kezemmel markolom a lepedőt, vagy éppen a kezébe kapaszkodok. Ilyenkor kell egy kis idő, amíg csak vár velem, nem jó érzés, ha folytatja a nyalás, csak tartsa ott a nyelvét. Utána ismét az óvatosság nyerő, apró puszik. Ó, imádok csókolózni miután feljön, az egyik legizgatóbb dolog számomra, illetve ha érzem rajta, elmondja, hogy mennyire felizgatta. Ami nagyon kiábrándító lenne számomra, ha azt érezném rajta, hogy muszájból csinálja, amolyan tudjuk le a szex előtt módon. Én nagyon imádom az előjáték minden részét, "elvárom", hogy legyen odaadó, vágyból csinálja, én is ilyen hozzáállással viszonzom, vagy kezdeményezem felé az orált. Ja és az, hogy szeretem sokszor a ráérős, finom örömszerzést, nem jelenti azt, hogy szex közben is a lágy dolgok híve vagyok, vagy hogy nem vagyok vevő az egymásnak esős gyors menetekre, sőt.. Egy ilyen előjáték, egy azt megelőző izgalmas flört általában egy nagyon felszabadult partnert hoz ki belőlem -és bár közben is szeretem néha a lágyabb, szenvedélyesen egymás szemébe nézős részeket-, mondjuk az aktus 80%-ban inkább a vadabb dugás felé hajlok, irányítson a férfi,


"használjon" (a jó szerető ezt tökéletesen csinálja anélkül, hogy valami rongynak érezném magamat, tisztel közben), fogjon le, azt csinál, amit csak szeretne, persze én se vagyok fadarab. Minél mocskosabb a szex, annál jobb. :D Szóval csak arra próbáltam utalni, hogy egy igazán jó nyalás ki tud hozni sok nőből egy nagyon szenvedélyes és hálás partnert.

2021. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es, van egy barátnőm, akit mindennel jobban szeretek és meg szeretném “lepni” azzal, hogy élete legjobb orgazmusát adom neki. Még nem feküdtünk egyébként le, de első dolognak ilyenben gondolkodom.
2021. febr. 8. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
#7. Mire ezt leírtad...nem mentél el..??? Tök jó! Valahogy így szoktam.
2021. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7. De széép!
2021. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!