Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hogy szeretitek jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy szeretitek jobban ha kinyalnak, ha a pasi arcán ültök, vagy háton fekszetek, esetleg más?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Háton feküdve :)
2021. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háton fekve, az arcán ülve csak egy ideig jó.
2021. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Pasikat is kérdezhetnéd a témáról: ők miként szeretik jobban, ill. mit tapasztalnak, partnereik miként kedvelik.

Nagyjából 35 - 40 partnerem volt eddig, a csajok 55-60 százaléka kedveli az orált kapni, nagyjából ők azok, akik adni is élvezik. 15 százalék elviseli, amolyan túl vagyok rajta típus, a többi nem szereti. Hogy mennyi játssza meg az orgazmust, azt nem tudom, de biztos van ilyen is (volt talán nekem is ilyen partnerem, konkrétan nem tudok róla). Tapasztalataim alapján inkább a fekszik és élvezi a jellemző, néhány benne van, hogy arcra ülve is kipróbálja, csinálja, néhány hiperaktív vagy domináns csaj kifejezetten ezt kedveli inkább. Utóbbiak elég kevesen vannak.

Szerintem nagyban függ a viszony időtartamától. Hosszabb kapcsolatban nagyobb esély van jobban megnyílni egymás előtt, több mindent kipróbálni, rájönni, mit is élvez igazán a partner. Az arcraülés a lányok, nők többségénél eléggé zavarba ejtő szituáció, így kell hozzá a kellő feloldódási idő. Vannak, akik rákattannak és onnantól... ;-)


Arról se feledkezzünk meg, vannak még egyéb nyalásra alkalmas pózok! (négykézláb vagy lehajolva hátulról, állva egyik láb kicsit feltámasztva, akár gyertyaállásban, lefelé lógva valamiről (mint gyerekkorban a korláton)... stb.

2021. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!