Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek vaginizmusa van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek vaginizmusa van és teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogyan kéne kezelni. Bármi ötlet?

Figyelt kérdés

A probléma az lenne, hogy néha sikerül a hüvelyhez jutni, de nagyon fáj neki (nem szűz). Próbáltam sok mindent kipróbálni, hogy ő is élvezze az együttlétet, de eddig semmi se hatót. Kipróbáltuk a hosszabb előjátékot, vibrátort és a síkosított is így is csak egy kicsivel érzett kisebb fájdalmat. Szeretném más pózokra rávenni mint a misszionárius meg a lovaglás hátha valamelyikkel jobb lenne, de ő az állítása szerint annyira nem izgatja a szex és ő inkább kötelességként tekint rá, de azt is állítja, hogy kíván és tényleg van olyan, hogy ő kedvezményezi a szexet. Volt hogy ez miatt majdnem 1 hónapig nem volt semmilyen szexuális kapcsolat ami után mintha csak rosszabb lett volna az egész. Próbálok türelmes lenni, de már 9 hónapja tart és szeretném már, hogy ő is élvezze a szexet.

Előre is köszi a segítséget!



2021. febr. 5. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy orvosi probléma. A vaginizmus nem bizalom kérdése.
2021. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megpróbálkozunk az orvossal. Köszi szépen a segítséget!
2021. febr. 5. 20:22
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én csak azt nem értem, hogy ha a vaginizmusa ismert, akkor miert nem kezelte a nőgyógyásza?

2021. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mostanság él aktív nemiéletet és ritkán jár nőgyógyászhoz
2021. febr. 5. 21:47
 15/15 anonim válasza:
100%
Ugyanez volt a bajom, semennyire nem megy be, fáj ülésnél is, 8 éve van barátom, voltunk mindenhol, de semmi sem működött eddig.. pszichologus, mutet, hipnoterapia, ilyen krem olyan krem, erzestelenito, rohadt ideges vagyok mar, de biztos nem hasznal
2021. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!