Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek vaginizmusa van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek vaginizmusa van és teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogyan kéne kezelni. Bármi ötlet?

Figyelt kérdés

A probléma az lenne, hogy néha sikerül a hüvelyhez jutni, de nagyon fáj neki (nem szűz). Próbáltam sok mindent kipróbálni, hogy ő is élvezze az együttlétet, de eddig semmi se hatót. Kipróbáltuk a hosszabb előjátékot, vibrátort és a síkosított is így is csak egy kicsivel érzett kisebb fájdalmat. Szeretném más pózokra rávenni mint a misszionárius meg a lovaglás hátha valamelyikkel jobb lenne, de ő az állítása szerint annyira nem izgatja a szex és ő inkább kötelességként tekint rá, de azt is állítja, hogy kíván és tényleg van olyan, hogy ő kedvezményezi a szexet. Volt hogy ez miatt majdnem 1 hónapig nem volt semmilyen szexuális kapcsolat ami után mintha csak rosszabb lett volna az egész. Próbálok türelmes lenni, de már 9 hónapja tart és szeretném már, hogy ő is élvezze a szexet.

Előre is köszi a segítséget!



2021. febr. 5. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Terápia, orvos. Ezt nem magatoknak fogjátok tudni megoldani.
2021. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Biztos hogy nem csak az a gond, hogy valami miatt nem tudja 100%-ig elengedni magát?
2021. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez már orvos kell.
2021. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondja néha, hogy fél attól, hogy nem elég jó számomra. Próbálom ilyenkor lazítani azzal, hogy megmondom neki, hogy tökéletes vagy valami poénnal mondani hogy nem kell ettől félnie.
2021. febr. 5. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint csak van benne félelem, az pont elég lehet ahhoz, hogy ne tudja elengedni magát teljesen. Nem egyszerű dolog.
2021. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És a félelem leküzdéséhez mit tudnék/tudnánk csinálni? Vagy marad az orvos?
2021. febr. 5. 17:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valószínű hogy fejben kellene neki rendbe tenni, akár segítséggel, akár anélkül. Mióta vagytok együtt, hogy ennyire nem bízik benned?
2021. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!! Ez nem olyan, amit saját maga meg tud oldani
2021. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy bizalom kérdése lenne mivel minden más téren megvan a feltétlen bizalom és én se úgy érzem, hogy nem bízna bennem, de lehet akkor csak tényleg attól fél, hogy nem fog jól teljesíteni.
2021. febr. 5. 19:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9 hónap alatt ennek a feszültségnek fel kellett volna oldódnia. Én is nagyon befeszültem első kapcsolatom alatt, de fél év után megoldódott.


A vaginizmus viszont egy számontartott betegség. El kell vele menni orvoshoz.

2021. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!