Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti szoktatok beszélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktatok beszélni valakivel a szexuális életetekről? Ha igen, akkor kivel és milyen részletességgel?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy az egyéjszakás kalandokat kibeszélni a haverokkal.

Hanem amikor kapcsolatba vagytok, akkor a pároddal élt nemi életetekről beszéltek e valakivel, és ha igen akkor kivel (testvér, legjobb barát stb.) illetve milyen részletességgel?



2021. febr. 4. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon őszinte módon szoktam itt leírni a dolgokat de a legtöbb ember nem hisz nekem.

Élőben amúgy senkivel, mert szerintem túl intim, főleg úgy hogy mi kicsit "aktívabb" életét élünk mint az átlag

2021. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem beszéljük ki a hálószobai dolgokat.
2021. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban pont itt lehet beszélgetni, mással személyesen senkivel nem tudok mindenről, részletesen beszélni, nem is akarok.
2021. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
pszichológussal
2021. febr. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam. Van itt egy valaki akivel igen részletesen beszélgetünk. Mindketten kapcsolatban vagyunk és nem ismerjük egymást személyesen. De beszélgetni nagyon jól esik.

37F

2021. febr. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam a barátnőmmel részletesen .
2021. febr. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez csak rám meg a csajomra tartozik.

2021. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
itt ismerkedtem őssze egy sráccal vele jókat dumálunk . Élőben csak nagyon ritkán .
2021. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban igen, de csak nőkkel, és sosem meséltem nagyon részletesen. Szerelmes természetű vagyok, és nem adom ki a titkaimat, nem beszélem ki a nőt, akibe beleszerettem. Ma már senkivel sem beszélek ilyesmiről, nincs is igényem rá, dicsekedni nem akarok, és izgatóbbnak érzem, ha a nőmmel beszélek azokról a dolgokról, amiket élvezek. Őt is felizgatja, sokszor rám is szól, ha alkalmatlan időben történik, mondjuk a munkahelyén, telefonon, azt mondja, elég, ne izgass, megfáldul a hasam.
2021. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Felségemmel beszéljük meg a dolgainkat igen részletesen kivesézve.
2021. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!