Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki kukklni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki kukklni a szomszéd csajt?

Figyelt kérdés
Egy fa miatt ő nem látja hogy én belátok az ablakon. Elég csini csaj, (és látásra az ágyban is jó).Sokszor behúzza a függönt mikor öltözik, de néha látom! Mondjátok hogy ilyet ti is csináltok! Még egy névtelen levelet is írtam neki.

2021. febr. 3. 15:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%
#8-9! A szemközti panel házak lakói közül szerinted hányan látnak át a túloldalra? A te szempontod alapján a fél lakótelepet meg lehetne büntetni!
2021. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
75%

#10.#11.



Nem nem nem nem nem.



A kerdezo a maganeletebe akar beleavatkozni egy masik embernek.



Kérdezz meg egy másik rendőrt ha folyamatosan figyelsz valakit akkor neked is befigyel valami.

Tapasztalat.


Te pedig öcsi vegyél vissza vagy téged fognak vissza vinni..😄😄

2021. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
62%

#8! Te még nem hallottál olyat, hogy valaki nyitott ablaknál, kivilágított szobában tornázik minden este, miközben tudja, hogy szemből belátni hozzá?

Exhibicionistákról még nem hallottál?

2021. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

#13.

Több mindent látok én mint te hidd el.


De ez túllépi a megengedett határt.

Értsd meg

2021. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Gáz ha lebuksz - amúgy meg naná hogy mindenki megskubizná a csinos csajt, emberből vagyunk.

Ami igazán gáz a névtelen levél... s mégis mit reméltél tőle? Hogy majd a névtelen levéltől beizgul és nedves p.ncival várja hogy Mr. Anonymus megjelenjen vagy mi??? Most te akarod megdugni vagy Mr. Anonymus? Mert ha te akkor talán neked kellene vele kommunikálnod, vagy éppen udvarolnod. Ja amúgy 99.99% hogy nem a te szórakoztatásodra mutogatja magát csak nem gondolja hogy sasolja bárki is közben.

2021. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem lépi túl
2021. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%
Én is csináltam ilyesmit úgy 14-15 évesen.
2021. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%

Amikor panelban laktunk is tini voltam a szüleim azt hitték a csillagok és a hold érdekel annyira hogy rendes kukkert meg teleszkópot vettem a félretett pénzemből. Közben meg csak a szemben lévő panelban lakott egy csajszi aki szinte mindig félpucéran mászkált a lakásában és volt amikor azt is láttam ahogy szexelt (asztalon, fotelben...)

Baromira élveztem, a telet azért vártam mert korán sötétedett, a nyarat meg azért mert mindig melege volt és folyton pucér volt...

Régi szép idők...

2021. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%
#18! Egy ismerősömnek is van állványos távcsöve. Ő sem a csillagokat nézegeti!
2021. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
42%

#8, #12

Olyan nagyon azért nem vagy annyira képben, mint amennyire megjátszod. A másfél év például a BTK szerint egyértelmű túlzás.

"Btk. 222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

A szomszéd bámulása elérhet olyan mértéket, hogy a magánéletbe való beavatkozásnak minősüljön és ezzel kimerítse a zaklatás fogalmát, de a tipikus kukkolós büntetőjogi sztorik általában képi anyag rögzítését is magukban foglalják.

2021. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!