Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is így van? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van? A lányok általában nem kívánják annyira a szexet, nehezebben indulnak be, de mikor felizgulnak úgy rendesen, akkor nagyon keményen akarják?

Figyelt kérdés

Ugye mi férfiak vagyunk azok, akik egész nap a dugásról ábrándoznak, minden jó csajra rámennénk, stb. De mikor odakerül a sor, már nehezebb teljesíteni, 10-15 perc alatt lerendezzük kényelmesen, és kész. Na ehhez képest ÁLTALÁBAN a lányok nem annyira szexközpontúak, mint mi, de mikor nagyon felizgulnak, mindig ők azok, akik nagyon durván kívánják. És akkor jönnek a klasszikus mondatok: "Nehogy megállj, mert megöllek" - és közben azt érzem, hogy még két lökés, és végem, vagy "Gyorsabban kérlek", vagy "Ennyi???".

Szóval én úgy látom, hogy mi férfiak nagyon könnyen felizgulunk, hamar kívánjuk a szexet, de mikor odakerül a sor, azt hamar lezavarjuk, nem kell annyira minőségi legyen (most nem az időtartamra gondolok feltétlenül). Míg a lányok ritkán kívánják úgy igazán, de mikor igen, akkor aztán minőségi, hosszú szexet igényelnek, amit általában nehéz megadni nekik. Most tudom, van aki bármeddig bírja, de nem ez az általános.

Szóval ti mit tapasztaltok, főleg párkapcsolaton belül? 24f



2021. febr. 3. 10:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8as

Igazad van, nem jól fejeztem ki magam, nem a kemény szexre gondoltam, hanem a kiadós, nőnek is abszolút kielégítő szexre, ami minőségi, és időben is tart. Kb ahogy a 9es mondja, valami olyasmit látok én is.

2021. febr. 3. 11:56
 12/12 anonim ***** válasza:
87%
Megfelelő partner kell leginkább. A pasik minél több nőt akarnak általában a nők fordítva, egy pasit de azt sokszor.
2021. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!