Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tobb eve tarto szexkapcsolatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb eve tarto szexkapcsolatnak ‘illene’ valahogy rendesen veget vetni, ha mar unom vagy inkabb csak hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

tobb eve szexelunk kisebb-nagyobb kihagyasokkal, altalaban csak a szex miatt talalkozunk, mas kozos programot nem csinalunk, amugy nem nagyon beszunk, csak akkor, ha szexet egyeztetunk.


en ezt mar meguntam, nem

olyan jo a szex se, mint az elejen, illetve nem is akarok mar ilyen jellegu kapcsolatot. kb mindig csak o keres, bar ez is egyre ritkabb mar, gondolom erzi, h annyira nem vagyok nyitott mar.


szerintetek ezt igy elkene mondanom neki, hogy ez ennyi volt es reszletezem az okait? vagy egyszeruen csak mondjak nemet, ha legkozelebb keres? valahol korrekt lenne leirni ezt neki, de masreszt meg miert tartoznek ‘magyarazattal’ egy olyan embernek, aki csak akkor keres, ha szexet akar? a szexre nemet mondok, es kesz, reszletezzem?



2021. febr. 2. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mért kellene bàrmi féle magyarázat?

Egyszerüen csak megmondod hogy nem akarsz többé találkozni mert màr nem jó a szex vele.

És pont.

2021. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress.
2021. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A dolgok tisztásága miatt megmondhatod, hogy neked már nem olyan ez kapcsolat, és alkalmira nincs szükséged, és hogy ne keressen
2021. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Legyél korrekt, egyenes ÉS tapintatos a másik emberrel. Fordított helyzetben te minek örülnék hogyan közöljék ha te akarsz még valamit a másiktól, de ő már nem?

Igen, mond meg, hogy most nem szeretnéd, de ne gázolj a másikba hogy "nem jó a szex". Inkább füllents egy kicsit van most egy másik lány/pasi az életedben (attól függ te melyik fél vagy) akivel lehet komolyra fordul és nem szeretnél úgy belemenni egy kapcsolatba hogy közben dugibugi van mással.

2021. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Mért hazudna? Ez ostobasàg. Én akkor is örülök az őszinte véleménynek ha nem épp kellemes.

Ennyi idő utàn tartozik annyival hogy ne hazudozzon.

2021. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
#5 mert a másik is ember akinek érzései vannak. Lehet te örülnél neki ha valaki a szemedbe vágja "sz.r vagy az ágyban, nem tudsz kielégíteni" de szerintem nem...
2021. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6

Nem örülnék neki de tudomásul venném hogy nem passzolunk.

Sok pasi hiszi azt hogy egy isten az àgyban, közben pedig nulla.

2021. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amugy az elejen nagyon jovolt vele a szex, de mar nem olyan nagy szam. regebben sokszor volt, hogy pl. esti programom utan atmentem hozza es ott is aludtam, nagyon kiraly volt maga a szex. de mostmar kb. csak annyi van, hogy atjon, szex, semmi kulonos, aztan megy is.. max a kezevel elegit ki es ki sem nyal, tehat nem annyira jo mar igy nekem, azt vettem eszre, ot is egyre kevesbe erdekli a dolog. ezert vagyok vele ugy neha, h egyszeruen csak nemet mondok es kesz.. masreszt viszont tenyleg regota tart ez a viszony es hiaba laposodott el, az elejen nagyon izgalmas volt, tehat lehet illene korrekten lezarni.
2021. febr. 2. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg róla. Megmondhatod, hogy úgy érzed, lecsengett az, ami annak idején nagyon bomba volt köztetek, és inkább arra emlékeznél szívesen, a mostani együttlétek már nem azt adják neked, és úgy tűnik, neki sem. Van kedve egy búcsúbulihoz? (szexelni sem muszáj, lehet helyette... nem is tudom: egy borozás, pizzázás, ilyesmi)
2021. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!