Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőgyógyászok! Ti tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászok! Ti tényleg ugyanúgy kívánjátok még este a barátnőtöket/feleségeket? Primitívnek tűnhet talán a kérdésem, de ez biztosan nincs semmilyen hatással a libidóra?

Figyelt kérdés

Randizok egy nagyon kedves férfivel, akiről kiderült, hogy nőgyógyász. Tudom,hogy csak munka stb, de nekem ezt annyira nehéz elképzelni, hogy egy heteroszexuális férfi a kívánatos kis fiatal hölgyeket is csak orvosi szemmel tekintse.


és egyébként ilyenkor a párotokat is megvizsgáljátok, kedves nőgyógyász urak? gondolom észreveszitek,ha szex közben valami nem oké..


2021. febr. 2. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném, hogy sok nőgyógyász írogatna itt. Apámnak van egy barátja, ő nőgyógyász. Egyszer horgászat közben szóbahoztam ezt a témát. Visszakérdezett. Neked feláll a munkadarabra, amit a melóhelyen készítesz? Nem...na, én is így vagyok ezzel. Ő már 40+os, fiatalabb korában nem tudom így volt e.
2021. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Tudod a férfiak képesek arra h a munkát munkaként kezeljék.
2021. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Csak gondolj bele hogy nőgyógyászhoz rengetegen fertőzésekkel mennek.

Illetve gondolom te is voltál már nődokinál,ahogy hozzádér érzed hogy teljesen szakmai dolog

2021. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
nyilván a fiatal lányokat is orvosi szemmel tekinti ha ki van elégitve,elégülve.a libidóra sztem meg kb ugy hat hogy egésznap nézi,vizsgálja őket és ezért munka végeztével alig várja hogy érezhesse,élvezhesse is.f
2021. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, megkívánják a párjukat. A nőgyógyászok FÉRFIAK akik a NŐTŐL jönnek izgalomba, nem 1 db puncitól. A munkát elválasztod a magánélettől, munka közben nincs szexuális gondolatod, végzed a dolgod.
2021. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

#5 és a te rendelődbe nem nők járnak, hanem puncik? ez egy kicsit degradáló a páciensekre nézve.

kitaláltam, hogy nem tapasztalatból beszélsz?

2021. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

szerintem egyszerűen megszokják. mint amikor először beüt a nyári meleg, és azt se tudod, merre nézz. augusztusban meg már fel sem veszed.

viszont ha a saját tanári múltamból indulok ki, azt viszont nem tudom elképzelni, hogy kezdőként (bármennyire is törekedjen szigorúan szakmai szemmel hozzáállni) ne hagyjon kisebb nyomot az emlékeikben egy-egy különösen vonzó fiatal páciens.

2021. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

egyébként kicsit utánaolvasva olyan angol nyelvű fórumokon, ahol tényleg elég sok orvos vagy orvostan-hallgató beír, nem csak az elveiket belevetítő fotelszakértők

az orvosi vizsgálat mint kontextus, a professzionális hozzáállás, az orvosként kialakult reflexek általánosságban nagyban lecsökkentik az esélyét még annak is, hogy az egészséges fiatal pácienseiket vonzónak találják, de nagyon ritkán azért előfordul.

2021. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok nőgyógyász, de pár hónapja én ápolom idős felig lebénult édesapámat. (tisztába tevés, mosdatás, stb.) Nálam már ez is megakasztotta kissé a libidómat. :-( Azóta alig kívánom a szexet. :-(

Nem tudom, miként képesek az orvosok, főként a nőgyógyászok, urológusok, andrológusok és asszisztenseik kezelni mindezt. (?) Mindig eszembe jut erről a témáról, diák koromban dolgoztam a Duna csokoládé gyárban, ráadásul a bonbon részlegen. (pl. Százszorszép bonbon, macskanyelv készült ott) Az odakerülő emberek pár hét után megutálták az édességeket, ill. másképp tekintettek rá. Képesek voltunk megkóstolni, ám nem az élvezetért ettük, hanem szakmai okokból.

2021. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy kívánja a barátnőjét, hiszen a rendelőben ott a sok fiatal gyönyörű punci és ahhoz nem érhet hozzá "úgy". Maximum szagolhatja. Tombol benne a vágy, de kénytelen magát megtartóztatni. Majd amikor elhagyja a munkahelyet, a barátnőjébe "bekeverheti" az egész napos önmegtartóztatását
2021. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!