Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, őszintén! Csak azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Csak azért részesítitek a barátnőtöket orális szexben, mert illik viszonozni azt, amit ő is adott?

Figyelt kérdés
Egyre inkább hallom, hogy a férfiak úgy jóégigazából undorodnak a nyalástól. Tényleg olyan kellemetlen? Vagy nehéz? Rosszabb szerintetek, mint egy sz.pás?
2021. febr. 1. 16:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nagyon szeretem csinálni. Nem is szeretnék olyan partnert aki nem szereti, ha jól ki is nyalják.
2021. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot... Rég olvastam
2021. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szeretem csinálni és szeretem érezni amikor ráélvez az arcomra.
2021. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem nem nem! Én szeretek nyalni! Élvezésig, többször is egymás után! Mert azt is élvezem ha adhatok!

Sajnos többször is volt már, hogy nem viszonozták!

2021. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Háh!!! Egy tuti kérdés!

NEM! Azért, mert szeretek, imádok nyalni. Imádom amikor élvez... Ahogy élvez! Nem is engedem hogy hozzám nyúljon, míg el nem élvez legalább egyszer, de inkább kétszer. Meg mellesleg megbolondulok a nejem puncijáért. Ahogy kinéz és amilyen finom, zamatos...! Nézzetek nyugodtan hülyének, bolondnak, vagy abberáltnak, vagy tudom is én. De amikor élvez imádok a hüvelybe is benyalni azért a fenséges nedüért. Hál istennek van is belőle.

🤫 ("Csak halkan, köztünk szólva lehetne kicsit több is.") 😉

És ahogy ahogy rángatózva jó hangosan élvez, és utánna az a kisimult szexin elalélt mosolygó arc! Az megfizethetetlen!

Minden másra ott a Mastercard...😂😂😂

2021. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Na, akkor rossz helyenek tájékozódtam, őszinte öröm olvasni, hogy a férfiak is nyitottak az orális szexre :)
2021. febr. 1. 18:24
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hosszasan fogok válaszolni: NEM.
2021. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
nem, szeretem csinálni
2021. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Megtapasztaltam, hogy az a nő, akit finoman, érzéssel, odafigyelve a reakcióira elélvezésig nyalok, nem akar elhagyni, és megtesz olyan dolgokat, amiről ő maga meggyőződéssel állította, hogy sose tenne, mert ő nem olyan. Amúgy nemcsak átlagos vagyok, de inkább az alatti, méretre is, jóképűség dolgában is. De a szexet nagyon komolyan veszem, mert élvezem is, és mert imádom tudni, látni, hogy amit tudok, az nagyon jó annak, akit szeretek.
2021. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is jobb mint nyalni, és közben hallgatni a sóhajait.
2021. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!