Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szexeltek kutya mellett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeltek kutya mellett?

Figyelt kérdés

Hamarosan örökbe fogok fogadni egy kutyát (lakásba) és ott lenne az állandó helye, amelyik szobában aludni szoktam.


Ti hogyan oldjátok meg a szexet? Addig a kutyus átmegy egy másik szobába, vagy ti oldjátok meg máshol?



2021. febr. 1. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem zavarom a kutyát, kimegyünk a vécébe.
2021. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ugatunk közben, hogy érezze a törődést.
2021. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Általában érzi, hogy valami történik, amihez nincs köze. Úgyhogy az ágyában pihen. De ha nagyon érdeklődik, rászólok.
2021. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Előtte csinálom. Néha nézi, de nem zavar.
2021. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Bevonjuk őt is. :D Jó, csak vicceltem. :D
2021. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy nincs msáik szoba ahol a kutya alhat.
2021. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában vagy kimegy, vagy elfoglalja magát a játékaival stb, engem nem szokott zavarni. :D
2021. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már évek óta volt kutyusom (az ágyam végében alszik mindig) mikor lett párkapcsolatom is. Hát...szerencsére nagy ágyam van, őt a legtávolabbi sarokba szoktam küldeni és rászólok, hogy maradjon ott :D

De ha elfogadsz egy tanácsot, ne szoktasd az ágyadba, mert kényelmetlen, egyszer véletlenül lerúgtuk mi is :D

Kapjon egy kényelmes fekhelyet és ő ott is nagyon jól fogja magát érezni. Hogy a hálóban, vagy máshol, az rád van bízva. Engem a jelenléte nem zavar a szobában, de az, hogy ennyire közel van hozzánk, időnként eléggé.

Viszont már nagyon öreg és nincs szívünk őt átköltöztetni másik alvó helyre.

2021. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Exemnek nyula volt és mindig ki volt engedve. Azért kellemetlen tud lenni mikor szex közben lábon harap a kis dög mert azt hiszi bántom az anyját😅. Ettől függetlenül imádtam a kis vakarcsot. Ezután simán kizártuk a szobából mikor szexeltünk. Kutyával ugyanezt meg lehet csinálni.
2021. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek volt, de siman. Nem zavartatta magat 😀
2021. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!