Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén lányok, van bárki is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén lányok, van bárki is aki valóban "seggbe jobban szeretem" mondatot ki tudja mondani?

Figyelt kérdés

Nem melegek véleményére vagyok kíváncsi, hanem a nőkére.

El nem tudom képzelni, miért jó az a nőnek ha feszít a popsija, ha egészséges akkor kellemetlenül.



2021. febr. 1. 00:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Jahhj 10 -es, hagyjuk ezt hogy mit meg nem tesznek, ugyan már.

Az nyilvánvalóan tény, hogy lehet jó, meg lehet élvezni.Gondolj csak bele, hogy ha nem jó akkor a Bzik (bocsi mindenkitől,nem sértegetni akarok), szóval a bzik miért csinálnák?

Az egy másik dolog, hogy valakinek ellenkezik az elveivel, vagy olyannal próbálta aki nem volt körültekintően és ezért rossz élménye van és így könyvelte el...

De!

Ne általánosítsunk már ennyire!

Attól mert valami nem jön be, vagy még nem sikerült, attól másnak lehet ez a kedvence.

Az egyik ex csajom azt mondta erre, hogy azok a lányok akik ezért vagy azért nem próbálják ki rendesen, nem tudják hogy mit hagynak ki....

2021. febr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is jobban szeretem szinte a fenekembe mint simán. Nagyon bejön. 24L
2021. febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

Na ott van, tessék. Látod 12-es is hogy szereti?

12-es, nem lehet hogy pont te voltál az az ex csajom?? 🤔🤔😅

2021. febr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!