Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex utáni vérzés mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utáni vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb egy hete szex után eléggé véreztem, utána levő napokban nem. Viszont tegnap megint együtt voltam a párommal és enyhén véreztem utána. Nem fáj semmim egyáltalán viszont ez a fura, sem a hasam, sem lent. Ez mitől lehet? 3 éve vagyunk együtt, nem ez az első alkalmam, hogy attól.

2021. jan. 29. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden okozhatja. Túl heves szex, ha nem vagy elég nedves, fertőzés, gyulladás, endometriózis,ciszta. Érdemes lenne nőgyógyászhoz elmenni.
2021. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! nagyon szeretnék nőgyógyászhoz menni mivel visszatérő probléma, de sajnos a település ahol lakok a kórház covid-kórház... :( remélem vége lesz és mehetek.
2021. jan. 29. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, annyi minden okozhatja hogy vizsgálat nélkül nincs ember aki ezt megmondja. Szóval ha vége a covidnak akkor irány a nődoki. Ha nem kórházi akkor magánrendelés (azok ugyanúgy elérhetőek - tudtommal egyik magánrendelő sem lett covid kórház :) ). Egyébként is célszerű évente legalább 1x meglátogatni az éves szűrővizsgálatok elvégzése céljából.
2021. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ciszta okozta.
2021. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze, minden évben járok szűrővizsgálatra. Remélem hamarosan ennek vége lesz és tudok menni (a jól bevált dokimnál maradnék, de ha nem lesz hamar vége keresek magánt). köszönöm :)
2021. jan. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!