Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mik azok a nem szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a nem szexuális természetü dolgok, amiket egy férfin meglátva beindultok?

Figyelt kérdés
Konkretan arra gondolok, hogy mik azok a dolgok amik nem feltetlenul szexualis iranyuak, de megis szexualisan vonzo, es vagykelto hatasuak lehetnek nektek, es megkivanjatok tole a ferfit.

2021. jan. 29. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nálam az ujjai :D
2021. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Pénztárca, hitelkártya.
2021. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Na, megjöttek a csóró lepontozók...
2021. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A hangja. Jó okè, ezt nem lehet látni, de na. Tudjátok az a fèrfias mèly búgó hang amitől mèg a lábad is összerezzen az izgalomtól. Egèsz eddigi èletemben egyetlen fèrfinek volt ilyen tökèletes hangja, a mai napig beleborzongok ha meghallom a fejemben. Pedig csak rámköszönt...vagy egy ève...talán több is. Azóta se láttam, de a hangja mèg mindig hatással van rám. Meg az a csibèszes mosolya amit "vágott" mellè. Szóval igen, a "tökèletes" fèrfihang nagyon oda...plusz a keze szeretem a szèp erős, ápolt fèrfikezeket. De úgy látom sok nőtársam van így ezzel. :)
2021. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is az ujjai. Illetve a tekintete.
2021. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Tekintet

Magasság

Izmos mellkas (ez lehet, h már nem megfelelő a kérdés szempontjából)

Keze

Mosoly

2021. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tárgyakra gondolsz, akkor nálam ilyen az öv és a szolid nyaklánc.
2021. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Izgat, ha napszemüvegben van, amiben nem látom a szemét.
2021. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy nagyon izgatóan mély hangú partnerem. Hozzá kék szem, és ha a farmer mellé a fehér inget felül kigombolva hordta, kész voltam.
2021. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Nyak tetkótól végem. Na meg szürke melegítő nadrág ami alatt szabadon van
2021. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!