Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a hüvelybe is egy 3,5-4 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hüvelybe is egy 3,5-4 cm átmérőjű pénisz hatol arra ráfeszül a hüvely fala? Megérzi a nő vagy inkább ilyen röhej kategória?

Figyelt kérdés

Az izgatóbb ha egy 5 cm vastag csak úgy óvatosabban tudna becsúszni lassan szinte feszül akár fáj is?

Jó vastag, jobb markolni, szopni.



2021. jan. 27. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
A hüvely egy ujjat is szépen körbeölel. Az pedig kb. fele olyan vastag, mint amit írsz.
2021. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Azt vágod, hogy még a mini tampon is úgy működik, hogy ráfeszül a hüvely, különben kihullana?

Egyébként nem értem, miért lenne jobb egy vastag/nagy... értem én, hogy valaki alapból tágabb, de amiket Te leírtál... mégis miért élvezném, hogy fáj, ha berakja??? Szopni is sokkal nehezebb, be se fér a számba, míg egy kisebb méret simán, és el se kell jutni a garatreflexig.

2021. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert azt lenézik akinek kicsi nem is tisztelik.
2021. jan. 27. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A tamponos hasonlat nem jó, mert mikor egy csaj felizgul, akkor természetesen kitágul a hüvelye. Nekem 4 cm a farkam, és volt olyan, akiből nem sokat éreztem, meg ő sem belőle, egyszerűen vastagabb kellett volna neki. De volt olyan is, aki olyan szűk volt, hogy alig bírtam 1-2 percet vele, neki már ez is szinte túl nagy volt. A csajok között is nagy a szórás.
2021. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

#4 Igen, éreztem, hogy nem a legjobb hasonlat (de arra jó, hogy tényleg bemutatja, hogy a hüvely bármire ráfeszül), de azt is írhatnám, hogy egy ujjat is megérez mindenki, pedig az is nagyon vékony. Aki nagyon durván tág, annak már lehet, hogy intim tornára lenne szüksége. Persze akad, aki tényleg genetikailag brutál tág, de ez azért elenyésző.

#3 Kik?? Hol??? Mert én nőként senkit nem néztem még le emiatt, a barátnőimtől/ismerős nőktől is csak azt hallom, hogy nem a méret számít nekik, úgyhogy kezdem azt hinni, hogy ez egy ilyen urban legend, hogy bármelyik nő lenézne a mérete miatt egy pasit.

Egyébként van is olyan barátnőm, akinek a pasija élőben felhozza mindig (poénosan), hogy “jaj, neki olyan kicsi”, a barátnője pedig mindig ott győzködi, hogy de hàt neki ez nem túl kicsi, de elég reménytelenül... tehát én még élőben is látom ezt a jelenséget, hogy a pasik egyszerűen teljesen alaptalanul rá vannak feszülve erre a méret-témára, és mutogatnak a nőkre, hogy ők nézik le őket emiatt.

2021. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!