Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket tényleg mind hidegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket tényleg mind hidegen hagyja, ha a férfiak szinte vallásos áhítattal verik a képeikre?

Figyelt kérdés
Így el vannak szállva maguktól?

2021. jan. 26. 15:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű hogy hidegen hagyja őket, mivel általában nem is tudnak róla 🤷‍♂️
2021. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha ez örömet okoz nekik, csinálják. :D Amíg engem békénhagy vele, miért zavarna? Meg amúgy is, mit csináljak ellene? :)
2021. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Aha, el vagyok szállva magamtól. Vagy csak kurvára gáz amit csinálsz. Választhatsz...
2021. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Eleve honnan tudná egy nő is, hogy valaki a képeire veri? Netalán eldicsekszik vele? Na itt a hiba!
2021. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy most az történt, hogy megírtad a csajnak, hogy rá vered a brét, ő meg nem úgy reagált, ahogy vártad? XD Esetleg tiltott is?

Jaj! Ezek a nők. .. :D

2021. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15: Valójában hazafelé sétálva arra gondoltam, milyen kérdést is kellene feltennem, amivel borzolhatom a közönség idegeit. Természetesen az "elszállva magától" és a "vallásos áhítat" részt pont azért írtam bele, mert sejtettem, hogy ki fogja verni a biztosítékot, bár azt nem is gondoltam volna, hogy ennyi frusztrált, támadó, a szavaimat teljesen kiforgató illetve hozzáköltő válasz érkezik majd.

Általában minden kissé perverzebb kérdésnél megjelennek a magukat lovagnak kiadó válaszolók: "értelmes/igazi nő soha nem..." stb., gondolom annak reményében, hogy majd a nők felfigyelnek rájuk: "ez igen, ez a válaszoló tudja mi kell a nőnek, igazi férfi".

Ettől függetlenül pedig: kedves színlelő férfiak és válaszoló nők:

Ha kicsit is vonzó vagy és raksz fel magadról a netre képeket, akkor egész biztos lehetsz benne, hogy jó páran kicsapták már rád.

A kérdés, még ha trollkodás is volt a részemről, egyébként nem arra próbált rákérdezni, hogy "jajj tetszik-e ha egy adott ember ezt csinálja"; hanem általánosságra: megfordul-e a fejedben, hogy valaki ilyet fog csinálni mikor feltöltesz egy képet, esetleg izgató-e a gondolat. De igen értem, hogy a gyakorin ilyen soha, a feltételezés is magával vonja az incel és a nőgyűlölő címeket.

Végső megjegyzés: szűznek vagy párkapcsolat nélkülinek lenni pedig egyelőre nem bűn Magyarországon.

Most pedig elköszönök, a nyáj átvonulhat a következő kérdéshez, hogy ott vádolják a kérdezőt azzal, amik valójában ők maguk. Üdv és hello mindenkinek.

2021. jan. 26. 16:15
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Jaj.
2021. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ááááá! Szóval csak teszt volt. :D

Amúgy nő vagyok és tudom, hogy verték már ki a képemre. Nem igazán gondolok arra, hogy esetleg ki fogják-e rám verni vagy sem. Utólag elkezdek rajta gondolkodni, hogy nem-e túl kihívó és ha annak találom leszedem. (kb. pár hónappal később.) Ha az érdekel milyen érzést váltott ki belőlem: Növelte azért az egómat persze. Utána még beszélgettem kicsit a sráccal, próbáltam növelni az önbizalmát, mert amúgy rendes gyerek.

De amúgy minden "fondorlat" nélkül is feltehetted volna ezt a kérdést, megírtam volna a válaszomat.

2021. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem így is szánalmas vagy.
2021. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha utálod a nyájat akkor ne állj pásztornak - illetve ha kurvának állsz ne sírjál ha basznak.
2021. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!