Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket tényleg mind hidegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket tényleg mind hidegen hagyja, ha a férfiak szinte vallásos áhítattal verik a képeikre?

Figyelt kérdés
Így el vannak szállva maguktól?

2021. jan. 26. 15:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
"Vallásos áhitattal"? Inkább félnék...
2021. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

mivan? ennek a kerdesnek semmi ertelme, fogadjunk te is egy nogyulolo frusztralt incel gyoker vagy.


elarulom: egy not se erdekel, ha valami idegen, perverz allat veri a kepeire. vagy semleges vagy kifejezetten taszitja, de orulni senki nem fog neki, boknak meg aztan plane nem veszi ertelmes no. nem fog attol senki ‘elszallni’ magatol, ha a kover, zsirospofaju, fogatlan szakmunkas joska kiveri a kepere.

2021. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Miért? Mit csinálna? Vágja magát térdre előtted és kérje meg a kezed, csak mert a kangörcsös kis szűz farkincádat rácibáltad a facebook profilképére? Vagy mit szeretnél tőlük ilyenkor? Vallásos áhítattal köszönjék meg, tiszteletedre építsenek gótikus katedrálist, hol vallásos áhítattal gregorián énekek formájában adnak hálát a teremtőnek, amiért a földre pottyantott téged anyádból? Esetleg utaljanak még pénzt is egy Kajmán-szigeteki számládra hálából?
2021. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
nem hagy hidegen, eszeveszett szánalmasnak tartom
2021. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul magánügy.

Ha a pasim veri rám, na az tetszik 😏

2021. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Kikaptál kérdező:-)
2021. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
96%
Vannak olyan nők akik élvezik. Goldengate pont hu ott nézz szét, ismerkedj.
2021. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Az unokatesóm jó csaj, és kiderült, hogy az egyik nyomi srác a képeire veri (tizenévesek voltunk mindannyian akkor). Az uncsim azért nem örült neki, én pedig meg akartam verni a srácot, de le is szidtam. Aztán végül rájöttem, hogy 20 év körüli JÓ csajok úgy megszokják már ezt a dolgot, hogy kár is foglalkozni vele. F
2021. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

#3

Imádlak!

Olyan jót nevettem, köszönöm Neked! 😂

2021. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Régen olyan 17-18 éves koromban az egyik szexújságban voltak meztelen csajok, csak úgy szólóban, meztelenül széttett lábakkal, alatta a szöveg: "Szeretném a fotóimmal felizgatni a fiúkat, hogy egy jó nagyot spricceljenek a képeimre!"

Na, az kellett volna neked! :)

2021. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!