Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell kézzel jól kielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kézzel jól kielégíteni egy férfit? Pasik, ti hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Tudom, ahány ember annyiféleképp szeretik, de úgy mégis valami támpont, ami biztos sikert okoz.

2021. jan. 25. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
A tiéd is jól hangzik 10-es :)
2021. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány nem tudja, hogy kell jól megfogni, stb, de nem is ez a lényeg. Hanem hogy élvezettel, ne unott arccal csináld. Ez a lényege az egésznek. Ja meg mikor jön a spricc, ne állj le, az nagyon rossz, hanem lassan, finom mozdulatokkal folytasd.
2021. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Figyeld a reakciókat is.
2021. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Mondjam vagy mutassam?!? 😂
2021. jan. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Na tessék, csak kézzel még soha nem csináltam, pedig már 36 vagyok... Orál előtt szoktam picit, de mindig a számon van a hangsúly 🤷‍♀️
2021. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15. Nekem a férjem van amikor kéri hogy csak kézzel elégítsem ki. Pedig nagyon szereti azt ha szopom de van amikor csak ezt kívánja.

4.voltam.

2021. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Játsz vele és figyeld a reakcióit.
2021. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes egy kis nyálat is használnod. Szerintem úgy jobb. :) F
2021. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szeretem a legjobban,ha lehúzza a bőrt,a tövénél kicsit megszorítja,hogy ne csússzon vissza a makkra,és síkosítóval a kezét húzkodja a makkon,a bőr mozgatása nelkül!Számomra brutális így!
2021. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szeretem,ha közli:most jól kiverem neked!

Csak addig finomkodjon,amíg nem áll rendesen,utána pedig tempósan és erősen csinálja síkosító nélkül.Fontos,hogy ne álljon meg közben és beszéljen hozzám, hogy most azért csinálja így , mert tudja,hogy így szeretem, vagy közölje,hogy azért mert most Ő így akarja.Szeretem,ha lefog közben,vagy épp simogat,cirógat szép hosszú hajával...Végén még begyorsít, spricc után pedig lassan levezeti még,de akkor már nagyon finoman.Szeretem azt is ha kötött kesztyűben csinálja,vagy épp sálat teker rá és kéri,hogy élvezzek bele.

2023. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!