Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell kézzel jól kielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kézzel jól kielégíteni egy férfit? Pasik, ti hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Tudom, ahány ember annyiféleképp szeretik, de úgy mégis valami támpont, ami biztos sikert okoz.

2021. jan. 25. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Nézz videókat
2021. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Húzogasd. Szorítsd. Az illető úgyis mondani, vagy mutatni fogja hogy élvezi.
2021. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Számomra a tekintet a legfontosabb. A kéz csak eszköz, de ha a tekintet olyan akkor meg tudok őrülni.
2021. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Igaz én nő vagyok de leírom hogy én hogy szoktam.

Lassaabban kezdem el mozgatni raja a kezem de erősebben szorítom. A másik kezemmel a golyókkal játszom vagy simogatom a partnerem. Egyre gyorsabban mozgatom a farkán a kezemet néha megállok hogy késleltessem az élvezést. Mikor már a végefelé jár akkor jobban megszorítom és gyorsabban verem élvezésig. Szorítani érzéssel hogy ne fájjon a partnetnek.

Na de jöjjenek a pasik hogy nekik hogy jó 😁

2021. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
#4 ezt még olvasni is jólesett. :D
2021. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
#4 vagyok. Köszi ☺
2021. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Szájjal.
2021. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Szegény 4#. Mennyi privit kaphat 😄
2021. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Leírtad a választ: figyelsz a partneredre. Ha nem csinálod túl erősen, nem rángatod "fékszakadásig" akkor nagyjából már jól is csinálod, vedd fel a pasi tempóját, ritmusát, figyeld a légzését.
2021. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején mindig csak húzom az agyát. Apró csók hasra, belső combra. Ha már nagyon áll, akkor nyalom végig a tövétől a végéig, csak a nyelvem hegyével, utána egész nyelvvel. Kicsit én is játszom a golyókkal, akár nyelvvel, akár szájjal. Utána veszem a számba és dolgozom a kezemmel is, amilyen mélyen csak tudom. Ha már eléggé csúszik, akkor szoktam kizárólag kézzel, de általában a végét akkor is bekapom. Itt lehet bizonyos időközönként technikát és sebességet váltani.

Eddig olyan pasim nem volt, aki nem értékelte volna a gát izgatását, simogatását, a nyelvvel való játékot.

Csak kézzel még soha nem csináltam.

2021. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!