Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit szólnátok, ha nagy heveskedés közben a férfi nem a hüvelybe tenné be, hanem a segglyukatokba?

Figyelt kérdés
Ne is fáradjatok olyan kommentekkel, hogy az nem megy be oda csak úgy. De bemegy, legalábbis mi már anno csináltuk úgy, hogy volt vágy rendesen, s miután kinyaltam a puncit, ugye megköptem a lyukát is hátul, keményen berakta magának a farkamat oda gumi nélkül. Követelte, hogy dugjam szét vadul a popsit. Ti ezzel hogy vagytok, hogy hirtelen oda berakni?
2021. jan. 23. 20:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt nem megy be az csak úgy,de nem is kell. Ha csak próbálkozna,úgy kirúgnám,hogy a lába sem érné a földet.
2021. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
a makk megy be a külső záróizomig kb 1-2 cm-t a belső feszes oda nem megy ahhoz légkalapács erővel kell
2021. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy nem kamu a sztori. Mikropènisszel simán meg lehet csinálni.
2021. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nana, 15/4.5.
2021. jan. 23. 21:17
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10 cm-s de volt popó amibe nem tudtam bedugni 10 percnyi ujjazás után se
2021. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha úgy bemegy akkor az a nő már be van járatva rendesen 😂
2021. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer véltelen rossz lyukba ment, de alig ment be valamennyire, már nagyon rossz volt. Kiabálva kiugrottam az ágyból. Nagyon fájt.

Azóta már csináltuk párszor análba, de ahhoz alapos előjáték kell. Nem csak annyi, hogy beleköpsz... Az már régen rossz, ha a záróizom annyira laza, hogy egy farok simán bemegy tágítás nélkül. Vagy a farok nagyon kicsi.

2021. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha kiderülne hogy direkt csinálta, kérdés és engedély nélkül, az lenne az utolsó alkalom hogy szexeltem vele.
2021. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha heveskedés közben kicsúszik a farkad akkor ott gond van. Tanulj meg szexelni, ismerd ki a partnered, és akkor tudsz úgy keményed dugni, hogy nem jön ki a vége, ergó nem megy "véletlenül" popsiba. Amikor a pàrom egy nyakarekert pózban egyszer rossz helyre akarta tenni, hát hirtelen majdnem felkiáltottam, de biztos hogy legalább hangosan szóltam neki hogy k*rvára vegye el onnan xdd pedig már análoztunk, de felkészülve teljesen más. Bár az első anál élményünk mindkettőnknek fájt, annyira szűk voltam tágítással.. nem érdemes erre játszani, a nők jobban ertékelik ha egyenes vagy velük.
2021. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt hogy véletlen oda akarta. Nem, nem megy be mert egyből összeszorítom. L
2021. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!