Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belőlem már sose lehet normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőlem már sose lehet normális férfi?

Figyelt kérdés

Sosem csajoztam még, nem tudom hogy kell, félek az egésztől. Nem volt barátnőm, nem csókolóztam, nem szexeltem, és 24 éves vagyok!

Annyira jó lehet azoknak akik időben kezdik, és tudják milyen ez. Én már nagyon le vagyok maradva és sosem tudom meg hogy milyen 15-16 évesen az az érzés amikor az embernek barátnője van.


2021. jan. 23. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Csak nő jöhet szóba?
2021. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pretorius25 ***** válasza:
100%
Netes társkeresés.Írásban sokkal könnyebb megfogalmazni, van időd átgondolni a mondandódat. Ha rossznak ítéled, át tudod fogalmazni mielőtt elküldöd. Itt megismerkedtek, és mire személyes találka lesz belőle, már ismeritek egymást. Lesz közös téma, nincs feszengés!Mi a véleményed?
2021. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

#2

ott mindenki kép alapján dönt, így egy átlagos pasi vagy kamu képet tesz fel, vagy számoljon vele, hogy kb 1%o húzza majd jobbra!

2021. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pretorius25 ***** válasza:
100%
Az a kérdésedből nem derül ki, hogy nézel ki. Lehet egy átlagos, vagy jóképű ember is visszahúzódó...
2021. jan. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell neked nő, ha kellene, már elmentél volna legalább egy fizetőshöz.
2021. jan. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as:

A húzogatós társkeresők eleve nem komoly partnerre specializálódtak. Máshova kell regisztrálni.

2021. jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, de most még csak fiú vagy. Vannak későn érő férfiak is amúgy, nem szégyen, de ne itt rinyálj hanem tegyél a helyzet ellen, vegyél erőt magadon.
2021. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha lesznek bulik el kell menni, ha vége ennek a fsz vírusnak. Igazából majdnem mindegy hova mész több esélyed van mint neten. Én is próbáltam neten ismerkedni, hiába tettem meg mindent egyszerűen nagyon unalmasak a csajok. Vagy nincs kedve írni, vagy sok férfival csetel nem tudom de én ezzel felhagytam. Egyszerűen elalszom rajtuk, pedig megtettem mindent de így hiába. Nem jó ez a chat ismerkedés. Élőben kell.
2021. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán egy picit maradtál el a kortársaidtól párkapcsolat terén, de azért nem akkora szakadék ez. 15-16 éves korban pedig még egyáltalán nem a többségre jellemző, hogy van valakije, szóval ezen ne agyalj!


Viszont most már itt az ideje, hogy nyitott légy, és ha jön valaki, aki tetszik, akkor ne azon rágódj, hogy "hú de még senkim nem volt, biztos béna leszek és inkább meg sem próbálom", hanem igenis, hívd fel magadra a figyelmét, kezdeményezz, mert különben valóban nem lesz senkid még harmincévesen sem.

2021. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6

átvitt értelemben mondtam, mert nem csak jobbra-balra húzogatós oldalról van szó, de bármelyik másik társkeresőn sem hiszem hogy egy átlagos pasinak sikere lenne. tapasztalat alapján mondom.......

2021. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!