Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik szerintetek ez szexi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik szerintetek ez szexi? Ha ilyenben látnátok a barátnőtöket felizgatna?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném valamivel felizgatni a párom, amit nem szar le, ennél kevesebbet takaró fehérneműt nem igen láttam. Nagyon vágyom a szexre így ha van más ötetetek mondjátok, hátha bevállik.



2021. jan. 20. 11:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

szexi

de ebben az évszakban engem már az is nagyon felcsigáz, ha felkerül valamelyik nyáron hordott forrónaci.

2021. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

#13 sajnálom. őszintén megmondom, szerintem ha az 13 rezzenéstelenül hagyta, akkor nem hiszem, hogy osztani szorozni fog, hogy itt még egy kis bőrfelület látszik.


Mindenestre ez már nagyon direkt cucc, ami azt mondja, hogy dugj már meg. Szóval annyi előnye lehet, hogy ez után lassan tényleg feladhatod a szexet.

2021. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti hogy nagyon szívesen leszedném rólad. Nagyon csini.
2021. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
33%

annyira viccek az itt nyáladzók. mert jah akinek nincs nője az lehet bárkit megdugna az sem zavarja, hogy milyen a feje vagy hogy nemnis látta még képes sem.


de. egy tartós párkapcsolat azért más.

2021. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
86%
Ez a Ruha valami brutális. Szerintem páromnak is intézek. :)
2021. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%
Áh, bármilyen ruhánál szexibb ha nincs semmi a csajon :D
2021. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
22%
ilyen cuccban elörehajolnál elöttem már raknám is be seggedbe a farkam
2021. jan. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2021. jan. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%
Felizgatna
2021. jan. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 exronin ***** válasza:
26%

Azoknak tetszik akiknek nincs nője, vagy soha nem is volt.

Szerintem azért sem akar dugni veled, mert még mindig csak a külsőségek él tartasz, azt hiszed, majd tizennegyedjére bejön az, ami tizenháromszor nem...

A beszélgetést próbáltad már? Megkérdezni tőle, hogy mi a baj, miért nem kellesz neki?

A kimondott szép szavakat? A motiváló kapcsolatot?

Együtt lenni hosszú távon, az bizony munka és tolerancia dolga is, nem csak annyi, hogy álljunk össze, mint a lovak kánikulában...

2021. jan. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!