Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire fontos, hogy a barátnőtök a strandon is szexi legyen, mások irigykedjenek rá és dagadjon a melletek?

Figyelt kérdés
Tehát tangás fürdőruha, keveset takaró felsőben szeretitek ha a barátnőtök van a sttandon vagy nem zavar, ha kicsit többet bíz a képzeletre?
2020. máj. 16. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Barátom szereti, én is szeretem, ha őt megnézik :D
2020. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem dagad a mellem attól hogy alig takarja valami :D igazából annyira nem vagyok oda azért hogy a fél part a fenekét nézze csorgó nyállal :D
2020. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Totálisan irreleváns.
2020. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem fontos,de imádom ha csinos,és engem egyáltalán nem zavar ha esetleg megnézik. Mindig arra gondolok hogy nézzétek csak,minden nap ezt a gyönyörű kerek feneket kefélem,míg ti otthon recskáztok... :)
2020. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Én azt gondolom, ha egy nőnek van partnere, meg alapból se tegye ki a picháját, melleit sem strandon, sem mashol. Egy dolog, ha tudja a partner és ő is magáról, hogy formás, vonzó, viszont nem gondolnám, hogy bármiféle alapot kéne adni a kanos gyökereknek, hogy amíg én elmegyek wcre a strandon, már beüljön barátnőm mellé a helyemre a pléden.
2020. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Kimondottan strandon, parton nem foglalkoztat miben van. Van ízlése nem kell szólni neki ha röhejesen öltözik

Ha kajálni megyünk vagy vendégségbe akkor szoktam csak mondani vegyem fel valami nagyon mutatós darabot. Ilyenkor mindig arra célzok hogy a cicik legyenek kirakatban 😁 nyilván nem kint az egész de látszódjon hogy van bőven. Szereti ő is ha megnézik, nekem meg jól esik ha irigyek 😁 de mondom nem minden napos. Átlag ruháknál sose szólok vagy mondom mit hordjon

2020. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy ismeretlen embert nem engednék a plédemre ülni teljesen függetlenül attól, hogy miben vagyok.
2020. máj. 16. 10:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna ha tangaban lenne. De csak azért, mert tudom, higy mennyi debil.pasi van. Egy nőt nem ez tesz szexivé, széppé.

Az abszolút nem zavar ha megnézik. A bunkóságot nem szeretem, de a "kultúrált" megnézéssel nincs bajom. Hisz szép és vonzó:) Ugyis velem jön haza, nekem mondja, hogy szeret:) Szóval nem csinálok belöle ügyet.

Szerencsére nem a tangás vagy magamutogató dolgokat preferálja. Bár a legfontosabb, hogy ő kényelmesen és jólnérezze magát. 35/F

2020. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lényeges. A lényeg, hogy jól érezze magát abban amiben van. Én nem érzem attól többnek magam mert mások megnézik. Nem idegeneknek kell megfelelni.
2020. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem szeretem ha r1b4ncosan néz ki

plusz nekem elég husis alkat jön be, ami sokaknak nem


volt a nagy többség szerint baromi jól kinéző barátnőm is (nem husis alkat), de nem izgatott ha megbámulták

2020. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!