Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos nektek férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek férfiaknak, hogy a párotoknak is legyen orgazmusa szex közben? 19/L

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem fontos. 26/F
2020. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Ha fáradt vagyok akkor inkább neki legyen ha nekem nem is sikerül. 40/F.
2020. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy fontos. A szex akkor jó ha mindkét fél kielégül.
2020. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden tőlem telhetőt megteszek érte, de nem csak a páromnak. Amikor épp nincs senkim és egyejszakas alkalmi akkor is ugyanúgy szeretek orgazmust okozni //F
2020. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Fontosabb, mint a sajátom.
2020. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom én én biszexuális vagyok eddig 7 férfival voltam együtt egy a barátom volt. Egyiknek sem volt fontos, ez nem általánosítás csak tapasztalat Ez annyira rossz hatással volt rám hogy a végére csak magamat okoltam, és azt hittem sosem lesz orgazmusom. Amióta barátnőm van ez teljesen megváltozott. 5 hónap volt leküzdenünk a megfelelési kényszeremet, folyamat szorongok mert a pasik nem vették jó néven hogy nem tudnak orgazmust okozni mert sértette az önérzetüket. Emiatt egy idő után rosszul voltam ha valaki kényeztetni akart egyáltalán. Ezt nem azért mondom hogy nyafogjak csak tanulságként hogy van akinek tovàbb tart elengednie magát de nem szabad ráhagyni meg lemondani róla főleg nem éreztetni vele hogy vele van a baj!
2020. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

Nem fontos! A szex nem lelki terápia, aki nem képes rá, az így járt és ennyit ér!


Nhogy már más legyen a hibás, mert X vagy Y defektes!!!

2020. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon fontos. Kivéve akkor, ha tudom, hogy sosem volt még orgazmusa, akkor az a fontos, hogy simán élvezze.
2020. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Fontos.

Feltüzel,ha látom,érzem,hogy a partneremnek élvezetet okozok.

Ha csak az érdekelne,hogy nekem legyen jó,akkor evvel az erővel kiverhetem magamnak,és kész.


50F

2020. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Fontos
2020. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!