Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ekkora hiba szexkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora hiba szexkapcsolatban a másik partner?

Figyelt kérdés
Az egyik csaj akivel szexkapcsolatom van, ma délután feljött hozzám, de nekem épp vendégem volt. A két csaj teljesen összekapott és először egymással kiabáltak (elég szexi volt) de aztán váltottak és mindketten velem kezdtek kiabálni. Megcsalás, hűtlenség, egy mocsok vagyok és hasonlók, majd együtt távoztak... ez mégis mi? Mindkettővel lelkiztünk is, de az kb csak utójáték... nem volt semmi komoly, szerintem meg sem beszéltük a “hűséget”.

2021. jan. 18. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Ezért legyen még kettő.
2021. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyutt tavoztak? Lehet megbeszeltek elore a bulit? :D
2021. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
A legtöbb nő azt sem tudja, hogy mit akar az élet különböző területein. Sodródnak, akaratoskodnak és hisztiznek. Aztán, ez a dolgok vége...
2021. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én (nőként) nem gondolom, hogy hiba lenne, nem tartozol hűséggel vagy elköteleződéssel egy olyan embernek, akivel csak dugni jársz össze. Pont ez lenne a szexkapcsolat lényege, vagy mi. Ettől függetlenül ha el akarod kerülni ezeket a szituációkat, megbeszélhetnéd előre a nőkkel, hogy mi nálad a szitu.

(Már persze ha nem kamu a kérdés. Szexpartner nem hiszem, hogy előzetes "bejelentkezés" nélkül beállítana a másikhoz, nem vele együtt lakik, mint egy feleség.)

2021. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is volt ilyen. Megbeszéltük hogy csak dugás, ottalvás, mindenki megy a dolgára. Semmivel nem tartozunk elszámolni.

Amikor kiderült hogy masik lányt is dugok én voltam a szemét.

A masikkal megbeszéltük hogy ha valajinek alakul komoly akkor vége a szexkapcsolatnak. Nekem jött egy komoly nő szóltam, erre a nö kiverte a hisztit.

A nők ilyenek ...a màsik nőben mindig vetélytársat látnak.

2021. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
#3: true. Mókás, hogy a sok lány aki magára vette jól.lepontozta az igazságot. Nem szeretik ha arcon vágják őket a tények, se a felelősségvállalást.
2021. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Anno volt egy ilyen szexkapcsolatom, de ott tudtam, h mással is lefekszik és nm volt vele gondom. Aztán megismertem egy másik férfit és párszor kavartam az előzővel, de utána mondtam, h inkább a másikkal, akarok lenni. És minden gond nélkül elváltak útjaink.


#5 "A nők ilyenek ...a màsik nőben mindig vetélytársat látnak."

Akkor ők nm nők, v. nincs tisztában magával és kicsi az önbizalma.


N

2021. jan. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

3 és 6:

Tudom miért nincs barátnőtök!

2021. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hiba. Szexkapcsolat és kész. Ha meg sem beszéltétek hogy csak ketten vagytok, akkor meg végképp.
2021. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a nők kisebbsége aki őszintén elnézi hogy akár szex akár nyitott kapcsolatnak is nevezzük a pasi mással is van. Egyszer épp utaztam haza és kora reggel volt és a másik nő akivel többet voltam és belement hogy lehetek mással is nagyon faggatott hogy hol voltam.. Mondom másik városban. De hol, hát ott.. Ok, de miért.. Mondom találkoztam valakivel. Addig húzta ameddig kiböktem hogy szexeltem aztán meg megsértődött hogy én milyen vagyok.
2021. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!