Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szex közben zavarban vagyok ha a másik szemébe kell néznem?

Figyelt kérdés

Nagyon kényelmetlen nekem belenézni a másik fél szemébe, rosszul érzem magam tőle. Ez normális? Vagy ez kinőhető valahogy? Mindig becsukom a szememet és az élvezetre koncentrálok, ha kinyitom és belenézek a másik szemébe onnantól már nem tudom úgy elengedni magam.

22l



2021. jan. 18. 11:48
A kérdező szavazást indított:
normális
nem normális
42 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Velem is ez van
2021. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Az a lényeg hogy szex közben elengedd magad, akkor tudod élvezni. Azért mégse lehet pislogás nélkül tartva a szemkontaktust szexelni. Vagyis lehet valakinek ez a fétise. Tudja a f×szom
2021. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
velemis van ilyen, de foleg azokkal a ferfiakkal, akikbe nem vagyok szerelmes vagy erzelemmentesebb a dolog es csak szex van. akivel meghittebb, intimebb a viszony es jobban kedvelem, azzal szivesen nezunk egymas szemebe. persze a nostop bamulas akkor se jo, de pl orgazmus kozben felvenni a szemkontaktot nagyon szexi.
2021. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem a szerelmemmel is ez van. tehát ettől független. ezért furcsa.
2021. jan. 18. 12:05
 5/12 A kérdező kommentje:
aki szerint nem normális, miért nem? tényleg érdekelne.
2021. jan. 18. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Enyhe tudat alatti blokk, gátlások (szemérem) okozzák a szexualitással kapcsolatban. A pontos (egyedi) okát kideríteni max. egy pszichomókus tudná. Ha csak ez a probléma - akkor nem probléma, feltéve hogy amúgy el tudod engedni magad és élvezed az együttléteket.
2021. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Mióta vagytok együtt és mióta éltek nemi életet?
2021. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem normális. Csukott szemmel tényleg könnyebb az élvezetre koncentrálni, de szerintem egy szemkontaktusnak alapvetően nem kéne ekkora problémát okoznia. Sőt, kifejezetten izgató hatása van általában. A felek is a legtöbbször igénylik, különben a másiknak az a benyomása lehet, hogy nem is vagy ott, máshol járnak a gondolataid, és összekötheti azzal, hogy nem élvezed annyira a szexet.

Ezért gondolom úgy, hogy nem ártana ezen változtatni. Fokozatosan át tudsz szerintem térni több szemkontaktusra, ha meg akarod szüntetni a vele járó kényelmetlenséget. Nem kell állandóan farkasszemezni, be lehet csukni a szemed, de próbáld meg tudatosan minél többet nézni a párodat. Szerintem segíthet, ha ő is tud erről és közösen próbáltok változtatni, valamint ha a szemkontaktus közben (esetleg arról) megmozgatod az erotikus fantáziád.

2021. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Én sosem nézelődöm, az elejétől a végéig csukva a szemem, átadom magam az élvezeteknek, a férfi meg nézelődjön ha akar.
2021. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem zavar szex közben , viszont orgazmus alatt igen, még a férjem előtt is . 26/L
2021. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!