Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért buknak rám a tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak rám a tőlem idősebb nők (30,40 évesek)? A saját korosztályom nem adja ennyire a tudtomra ha tetszek nekik mint a tőlem idősebbek.Igazábol minden könyebb lenne ha igy működne a saját korosztályom is.

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről az egeszről?Valaki tapasztalt hasonlót? Várnám a 30,40es nők válaszát is hogy ők hogy állnak ehhez az egészhez. 22/f

2021. jan. 17. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért buknak rád, mert szexet szeretnének, amit otthon már nem kapnak meg.
2021. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom mit esznek rajtad.....valóban nem. Nem tudok úgy tekinteni a korosztàlyodra, mint lehetséges partner jelöltekre. Simán a fiam lehetnél.


45/N

2021. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolso,senki nembeszelt kapcsolatrol,nyilvan ilyenbe bele sem mennek ekkora korkulombseggel:)
2021. jan. 17. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy csinos 30-as hölggyel nem mennél bele? Akkor ott bajok vannak.
2021. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Én sem kapcsolatról írtam. Még szexuális partnernek sem tudok 22 éves embert elképzelni.

2021. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Mert egy 20-30-as nő ahhoz van szokva, hogy próbálkoznak a pasik, neked is ezt kéne csinálni, míg egy 40+-os nő már nem bízhat abban, hogy ha eleget remegteti a szempilláit akkor odamegy hozzá az álmai pasija.


A 40+-os korosztály ha vágyik valamire megpróbálja megszerezni, mert jó eséllyel épp elég jó dugásról csúszott már le, hogy tudja nem szégyen kezdeményezni.

2021. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es,kapcsolatba nem viszont szexbe siman:)
2021. jan. 17. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá 🙂
2021. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem eszembe nem jutna egy ilyen fiatallal, szex sem. 30-as már más téma.

37 n

2021. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Huszonévesen én sose hagytam ki. :)

Volt egy-két kellemes, egyedülálló 40-es, akitől sokmindent lehetett tanulni. És gátlástalanok voltak, engedték mindenhová.

Volt egy, aki már a lépcsőházban les**pott, aztán fenn a lakáson folytattuk.

Szóval hajrá, 1-2 kóbor kufircra bátran. Nem lesz érzelemmentes, az biztos. ;)

2021. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!