Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire borzasztó hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire borzasztó hogy mindig csak a nők kapnak szexuális ajánlatokat?

Figyelt kérdés
Ja igen a nők most biztos érvelni fognak hogy ez borzasztó,mert mindent zaklatásnak vesznek.Jobb lenne ha 1 ajánlatot sem kapnának a nők? Ez azt jelentené hogy szexuálisan nem vonzzó a pasiknak.Bezzeg a férfiak sosem kapnak ajánlatokat,és 1 nő sem akarja őket megeröszakolni.Férfiként én sokat fantáziálok hogy egy nő megtámad és halálra lovagol.
2021. jan. 15. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Fantáziálgass csak. XD
2021. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szeretem ha rámírnak privátban. Mivel tiltom az összeset, minden internetes csókát az évek alatt így szerencsére mostanra már nem zaklatnak. Szerintem félezer embert biztos tiltottam már. Most nyugodt vagyok és nem vágyom idegenek ajánlataira. Ez nekem normális lenne, ha nem írnak rám. Egyáltalán nem gond inkább örülök neki
2021. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

te beteg vagy. egyreszt szexualis ajanlat nem egyenlo a megeroszakolassal, masreszt meg senki nem szereti, ha csunya, kover, perverz ferfiak szexualis ajanlattal bombazzak. mert alatlaban csak az alja tesz ilyet, egy normalis ferfi ismerkedik, kozeledik, flortol es nem kuld dick picet a semmibol.

attol meg vonzo leszek szexualisan, hogy az ilyen gyokerek nem talanak be. kulturaltan is ki lehet ezt fejezni.

2021. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Élőben merjetek odajönni, ne itt rinyáljatok hogy nincs senkitek mert a nőknek kéne kezdeményezni... Bezzeg itt meg fb-on nagyon nagy az arcotok. Konkrétan zaklatjátok az embert, aztán meg írjátok, hogy mekkora r*banc mert nem ír vissza.
2021. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha itt egyáltalán választ, v. őszinte választ ad egy nő, azt felhívásnak veszik sokan, hogy rá írjanak, sokszor a kérdés is azért íródik.

Ha ezek a férfiak nagyobb arányban szeretnének választ is kapni, legalább a stílusra odafigyelhetnének jobban, mert így automatikusan mennek tiltásra.

Hallottam én már olyat nem is egyet, hogy nő írt itt férfire 1-1 kommentje után.

2021. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi, kapnak ajánlatot a férfiak is. Csak mi sem attól, akitől szeretnénk. Csinos lányok ajánlata jól esne, ehelyett meleg pasik próbálkoznak be.
2021. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Jajj, meglovagolnám a farkadat a négy napja mosdatlan puncimmal

Hol laksz? Hány éves vagy? Nagyon szexinek tűnsz, nagyon nedves a puncim

Gizike/58/124 kf

2021. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Hülye vagy te. Lefűzhetnem egy mappaba amiket kaptam már:-) a fiúk is kapnak
2021. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Jaja énnis pasi vagyok rengeteg meleg csávó próbálkozott már be úgyhogy kapunk mi is ajánlatot ;)

23f

2021. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát szuper is, amikor egy arc és név nélküli senki írogat olyat, hogy hogy megdugna/kinyalna meg mekkora a mellem, meg milyen bugyi van rajtam.. Izgalmas mondhatom... A dick pickekről nem is beszélve.

Mindezt csak amiatt mert ebben a kategóriában adok egy őszinte választ és utána merem írni, hogy 22/L. :D

Ha te erre vágysz akkor átirányítom az úriembereket hozzád.

2021. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!