Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek Zsebibaba szexi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Zsebibaba szexi?

Figyelt kérdés
Azért lett így felhypolva mert mutogatja a testrészeit, és erre tényleg van igénye az ellenkező nemnek? Legtöbbször azt látom hogy fiúk követik meg írogatnak neki, de miért? Komoly tetszik nektek? Van akinek tényleg az ilyen műanyagok jönnek be?

2021. jan. 15. 14:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
40%
Megdugnám a kis kurvàt
2021. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak hogy nem szexi de hányadék. Ráadásul beképzelt egoista és nem tudom mire fel...
2021. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
28%

#30

Úgy lehet raizgulni, hogy jol nez ki, egy menetre elvinnem.

Senki nem beszelt arrol, hogy osszejonnel-e vele.

Az mar mas teszta, nyilvan nem.


Amugy meg mielott jonnenek a perverz tata kommentek 16 vagyok!!!!

2021. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
84%
Mi a szexi pc ellentétje amit nem pontoztok le? Na ő az!
2021. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
12%

#20: Szépen benézted a dolgokat...

28 vagyok. Nem hiszem, hogy kiskorúnak számítok.

Te nem kritizáltál. Te kiírtál egy kérdést, amiben lenézően írtál róla meg a hozzá hasonló lányokról. Ez nem kritika. Mintha én elszidnám azokat, akik ananászt raknak a pizzára, mert én nem rakok.

Nálad, valószínűleg tapasztaltabb vagyok nők terén az ágyban.


A következő bekezdést nem értem, a belekötést sem. Konkrétan az illetőbe te már belekötöttél, ezután nevetséges kiakadnod azon, hogy mások meg beléd kötöttek. (Bár, mitől kötöttem beléd? Szimplán válaszoltam a kérdésre.)


Azért király, hogy még nekem is próbáltál egy kicsit beszólni. Na, látod... Semmivel sem vagy jobb, mint zsebibaba.

2021. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
21%
28 évesen te meg ne 15 évesekre csorgasd a nyálad, idióta.
2021. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
19%
Ha csak a kinézetét nézem, szerintem szexi, de viszont fejben vannak bajok...
2021. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!