Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy ha az izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ha az izgat fel, ha egy nő lekezelő stílusban beszél velem nyilvánosan, esetleg még káromkodik is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Normális ha cigánytelepen laksz.
2021. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ott lakom
2021. jan. 12. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
haver óvatosan az efféle perverziókkal! értem én hogy most felvillanyoz a szégyenérzet, de ezeknél szokott az lenni, hogy idővel nem bírja el a lélek a terhet, ugyanis az önbecsülésedet közben észrevétlenül porig rombolja, aztán jön az összeomlás, öngyilkosság. inkább próbálj meg rájönni, mi lehet az oka! szabadulj ettől a beteges vágytól! nem ítéllek el, hidd el, de csúnya vége lesz!
2021. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyunk egyformák . Kinek mi jön be , ez egyén függő .
2021. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert egy kisebbfajta aberráltságra utal, mert alárendelődik ezáltal az ember a másik félnek. Önértékelési gondok vannak mögötte. Elvileg pedig minden ember egyenlő.

Ismerős a dolog, én is ilyen vagyok...

2021. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!