Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy hallottam, hogy a rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam, hogy a rosszlányok.hu-s csajok szűztelenítést is vállanak? Aki már volt ilyenen, nagyon lekezelőek veletek, ha megtudják, hogy szüzek vagytok? Vagy csak nagyon felnyomják az árat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy árajánlatot és utána közöld, hogy szűz vagy. Nem lesz magasabb az ár. Nekik a pénz a fontos, nem az, hogy élvezzék. Normális lányt keress, olvasd el a véleményeket. Nem lesznek lekezelőek.
2016. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz?Az ár fix!Tökmindegy ,h ki vagy :-D
2016. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lennének lekezelőek? Ugyanannyiba kerül egyébként.
2016. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Szegedi vagyok és 19 évesen voltam egy 43 éves gyönyörű MILF nőnél.

10 ezer forintot kért el a végén.


Már a telefonban megmondtam hogy szűz vagyok, ő erre azt mondta hogy persze, vállal szűztelenítést is.


1 órára mentem. Kedves volt nagyon végig. Azt kérdezgette hogy elég jól nézek ki és nem érti miért vagyok szűz. Mondtam hogy mert visszahúzódó, csendes vagyok.


5 perc alatt közösen zuhanyoztunk, utána 5 percig ölelkeztünk, bújtunk, csókolóztunk. Utána 15 percen keresztül nyaltam a punciját majd ő szopott engem 5 percen keresztül. Aztán 20 percig dugtunk misszionárius és lovagló pózokban. A végén az óvszerbe élveztem. Ő ezt lehúzta rólam és a farkamról/az óvszerből kinyaldosta a spermám mosolyogva amolyan ingyen extraként. Aztán még kicsit beszélgettünk, mire letelt az 1 óra.

2016. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondta hogy most már reméli nem leszek olyan félénk és találok majd barátnőt. De ha nem, akkor ugyanennyiért ugyanerre ő bármikor vár vissza engem szívesen.
2016. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!