Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők s lányok , ti is kívánjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők s lányok , ti is kívánjátok annyira a szexet , mint mi , férfiak ?

Figyelt kérdés
Elsősorban , ara gondolok , hogy talán a nőket , kevésbé viseli meg a tartósabb , szex hiánya , mint a férfiakat .
2021. jan. 11. 20:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Komolyan elkezdtem aggódni most , hogy párommal , mennyire passzolunk egyáltalán .

Mert én , nagyon kívánom az együttléteket , de páromnak jó úgy is , ha csak fél évente , egyszer van szex !

2021. jan. 11. 23:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerinted miért szexelnek 1-2 hét után alkalmival, szexhaverral, idegennel... nagyobb ribik mint a férfiak.
2021. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na igen , ere van egy jó példám !

Egy 12 - fős , munkás brigád , ki ment Németországba , szerencsét próbálni .

Össze is jött nekik a meló , csak hogy , havonta , vagy másfél havonta jöhettek haza ,szűk 2 - napra !

Na ott a 12 - fő böl , csak 4 - főt , nem hagyott ott az asszony , vagy barátnő , mire a férfiak , ismét hazatértek .

2021. jan. 11. 23:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, kapcsolatban nekem tobbnyire nagyobb igényem is volt rá
2021. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal általában péntektőp-vasárnapig vagyunk együtt, mert még mindketten suliba jarunk. Minden nap szexelünk ilyenkor, van hogy kétszer is egy nap. Amikor vele vagyok, mindig rettentően kívánom, de amikor nem vagyok vele, akkor mégjobban.

A csütörtökeim nagy részében már arról fantáziálgatok, hogy mennyire jó lenne már szexelni.

Sokszor elgondolozom rajta, hogy lány létemre ez nem oké, de aztán rájövök, hogy bajnak nem lehet baj.

Ez valószínüleg azért van mert nagyon egyhullámhosszon vagyunk minden téren és szerencsére a szex is nagyon jó.

2021. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!