Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők s lányok , ti is kívánjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők s lányok , ti is kívánjátok annyira a szexet , mint mi , férfiak ?

Figyelt kérdés
Elsősorban , ara gondolok , hogy talán a nőket , kevésbé viseli meg a tartósabb , szex hiánya , mint a férfiakat .
2021. jan. 11. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze. Azért jut minden szabad nőre 25 kiéhezett férfi.
2021. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
A nők jobban bírják,pedig mi is kívánjuk.
2021. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha van partnerem vagy olyan, aki nagyon tetszik, akkor természetesen kívánom. De ha nincs senki a színen, remekül elvagyok szex nélkül is hosszú ideig.
2021. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
A barátommal igen, de ha szingli lennék, jól meglennék nélküle.
2021. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint , akkor ez is egy jelentősebb különbség a férfiak és nők között .
2021. jan. 11. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
vannak időszakaim, amikor nagyon hiányzik függetlenül attól, hogy van-e párom, vagy nincs
2021. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon szeretem és kívánom a JÓ szexet. Ha lenne rá időnk napi 3x is csinálnánk, de ezt max szabadnapokon tudjuk kivitelezni a férjemmel, amikor nem dolgozunk. Hétköznap sajnos nincs annyi lehetőségünk rá, így napi 1 van este.

Volt már az eddigi 11 évünk alatt kétszer is, hogy pár hétig nem csinálhattuk. (3-4) Egyszer én voltam nagyon beteg, máskor meg a páromat műtötték, és amiatt nem csinálhattuk. Őszintén, mindketten rosszul viseltük, a vége felé már kb a falat kapartam, de ilyen az élet, megesik. Túléltük:) 35/N

2021. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát gratulálok ehhez a sikeres , szexuális élethez .

Irigylésre méltó , de tényleg .

2021. jan. 11. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Csak olyan társ kell hozzá akivel passzoltok. Érzelmek, személyiség, Szexuális igények terén is.:)
2021. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan úgy kívánom, ha nincs szex. Nőknél annyi a különbség, amit magamon megfigyeltem, hogy a ciklusomtól is függ, azaz, hogy épp a hormonjaim hogy állnak. Értelemszerűen peteéréskor kaparom a falat annyira szeretném, amikor meg hormon bezuhanás van (pl. most) akkor eszembe se jut.

A karantént én is kicsit rosszul viseltem az egyedüllét miatt, aztán nyáron amikor randiztam szabályosan csalódott voltam, hogy első randin csak a napfelkeltét néztük meg együtt. Na hát az egy durva időszak volt a féléves kihagyás miatt. Most is böjt van, de már le van szervezve pár randim, szóval reméljük nem sokáig. De megint szabályosan azon aggódok, hogy vissza tudjam fogni magam, ha tetszik a srác, mert komolyan érdekel és előbb szeretném megismerni :,D

2021. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!