Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szánalomból küldtél már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalomból küldtél már valakinek aktképet?

Figyelt kérdés
Aki nagyon bátor és nem fél a rengeteg privitől az akár leírhatja azt is, hogy ő kinek és miért küldött szánalomból, esetleg hogy miért kapott.

2021. jan. 10. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Pasi vagyok, küldtem és kaptam is már így képet.
Pasi vagyok, nem küldtem de már kaptam így képet.
Pasi vagyok, küldtem de még nem kaptam így képet.
Pasi vagyok, se nem küldtem se nem kaptam így képet.
Nő vagyok, küldtem és kaptam is már így képet.
Nő vagyok, nem küldtem de már kaptam így képet.
Nő vagyok, küldtem de még nem kaptam így képet.
Nő vagyok, se nem küldtem se nem kaptam így képet.
Karalábé
36 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Én sosem küldtem szánalomból aktképet magamról. Inkább azért, mert már halott volt a beszélgetés egy ideje köztem és a másik fél közt, és ezzel akartam a figyelmét fenntartani. Nem tudom, ez minek számít, szerintem nem szánalom, hanem SZÁNALMAS volt tőlem.
2021. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Előfordult már. Volt srác, akivel értelmesen elbeszélgettünk, nagyon fűzött, de én tudtam, hogy úgy sem lesz semmi, szóval "kárpótoltam".
2021. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!