Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg szeretném lepni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném lepni a barátom orállal, tudtok ehhez ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtünk le, de érzem ő már kicsit többet akar :) de nem tudom hogy kezdjek hozzá, milyen körülmények közt. És hogy nem fog-e ribisnek tartani, ha ezzel szeretném meglepni 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Fiúk nektek tetszene ha a csajotok rátok mászna?!
2021. jan. 10. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Allj meg egy utszelinel es kerdezd meg hogy csinaljak hogy kuncsafton tulegyenek
2021. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nőként mondom neked hogy mikor oda kerül a sor tudni fogod mit kell csinálni
2021. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Finoman kostolgasd először a hegyet aztán a makkjat. Szerintem valahol ahol kettesben vagytok ott csokolozas tapi és szabaditsd ki vilit ;) puszik lefelé és kezdődhet a gyakorlás
2021. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Elõször csak elkezded kéz nélkül csókolgatni lágyan a farkam körül a lágy részt. Apró csókokat lehelsz rá, a combbelsõmre is. Utána a még fel nem húzott bõr körül gyengéden körzöl a nyelveddel kicsit. Puszilgatni kezded a szerszámomat, ami látványosan elkezd dagadni ettõl. Amikor felcsúzik a bõr rajta, bekapod a makkomat és lassan körzöl körülötte a nyelveddel de úgy, hogy a fitymafékemet is nyalogatod, csikized nyelvvel, sõt, szeretem, ha ujjbeggyel is masszírozzák a féket. Végighúzod hosszában alulról felfelé a péniszemet a nyelved hegyével, miközben a kezeddel masszírozgatod, gyengéden morzsolgatod a heréimet. Amikor felértél a makkhoz, bekapod és továbbra is körzöl körülötte, nyalogatod, meg is szívogatod kicsit, majd jobban mélyebbre kapod a péniszemet elõször egyik, majd másik oldalához a szájüregednek, hogy érezzem a melegségét és puhaságát annak. Picit ráfogok a fejedre és dugni kezdem a szádat.

Majd nagyokat nyalintasz alulról felfelé a makkomnál, szopod egyre keményebben és közben verheted is. A lényeg, hogy ne mindig fogj rá kézzel, legyen kéz nélküli rész is benne illetve amikor ráfogsz, akkor térj át rövid idõre a száddal a heréimre: szívogasd õket, kapd be, szopogasd, miközben vered a brét. Legyen változatos a stílusod, de amikor rázendítesz keményebben, akkor már ne változtass a ritmuson, mert kizökkenek. Olyankor csapasd vadul, monoton módon, hogy a végén telelõhessem a szádat vagy az arcodat, ahová engeded. :) F

2021. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindig szerettem ha a lány kezdeményezett. Abban párkapcsolatban semmi ribis nincs! " nem tudom hogy kezdjek hozzá, milyen körülmények közt." Sürgösen, ügyesen kezdj hozzá, minden körülmények között!:-) (Csokolozás közben szépen vedd elö a fütyköst, simogasd és kapd be!)
2021. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Tetszene hát! Vetkőzz le te is, hagyd hogy kinyaljon. Úgy az igai!!!
2021. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk valahogy jelezni kellene neki, hogy meddig akarsz elmenni a játékban nehogy félreértse mit szeretnél.

Gumi azért legyen nálatok ha mégis elszabadulnak a hormonok.

2021. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj!

A lényeg, hogy a szexben legyél 1 igazi mocskos qurva, de☝️ csak szex közben.

Ha párkapcsolatban vagy, akkor az életben legyél olyan amilyen, de az ágyban legyél mocsok ribizli!

Minden férfi ezt szereti, én is...

Ne legyenek gatlasaid, csak csináld ami jól esik.

F

2021. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán tudok tanácsot adni, de ezt a videót nemrég láttam és szerintem segíthet:

https://www.youtube.com/watch?v=-uYrbj_qXkE

2021. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 58 vagyok. Nálunk nem volt net(gyakori kérdések).

A rosseb tudja???? Ment minden a maga "útján".

Jaaaa. És k@rva jó volt...

2021. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!