Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ha egy lányhaver megenged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha egy lányhaver megengedi h osszebujjatok vele este, reméltek mást is?

Figyelt kérdés
Egy haverom nemrég nálam aludt, egyikünk sincs kapcsolatban és jelenleg ebben a helyzetben nincs is semmi kilasban senkinek :D Van köztünk egy kölcsönös vonzalom, de az ő részéről erősebb és én már mondtam neki h nem lesz semmi. A lényeg h atjott dumálni este, de úgy akkor már itt is kellett aludnia. Megkerdezte, hogy odabujhat-e hozzam este és nyugi nem szexelni akar, én meg úgy voltam vele, hogy oké miért ne, nekem is jó esne. Erre elkezdte puszilgatni a nyakam, smaroltunk, racsapott többször a fenekemre, fogdosta a derekam, aztán amikor a hasamat puszilgatta akkor mondtam h oké ezt akkor ne.... Szerintetek ha nem szolok tovább megy? De akkor kérdezném miért mondta azt h ő nem akar semmit?
2021. jan. 6. 16:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Te is csak 1 vagy, aki élvezi, hogy húzza a kis hülye gyerek agyát.

Nem tudom ha nem akarsz b.aszni, minek húzod fel?

Ja tudom, mert neked meg ez okoz izgalmat.

Mindenesetre el mondom, hogy ezt csak madarakkal tudod meg játszani.

Egy igazi férfivel tuti nem, mert az vagy szét b.asz téged, vagy nem szivatja le saját magát.

Érdekes, hogy ez csak egy embernek tűnt fel rajtam kívül az pedig a 8-as válaszoló.

Na de mindegy én leszarom kit mivel szopatsz, csak a véleményem írtam le.

Nehogy egyszer te is csurom nedvesen alukálj el, mert az a valaki csak szopat téged.

F

2021. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ha nem akarsz dugni vele, az nagyon gáz, hogy ilyeneket hagysz neki, sőt, élvezed az egészet, de a dugást már nem...
2021. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

De ő mondta, hogy nem szexelunk..

Ha ilyet nem mond valszeg azt mondom neki h ne mellettem aludjon...

2021. jan. 6. 17:28
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Hagyjad már, mert mit vártál, hogy csókolóztok, meg simi, meg stb, és nem akar majd elintézni?

Ugyan már, tudtad te, hogy áll neki a f.asza, és ez tetszett neked, hogy most, hogy kivánhat, közben meg semmi nem lesz.

Csóri nyomorék, meg fájó herével szundikált el.

Undorító.


11-es voltam

2021. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Jaj 19 évesen olyan szinten vagy, mint egy naiv 13 éves kislány, aki mindent elhisz és baromira manipulálható. Tudod, ha azt mondja egy pasi nem akar szexelni, akkor nem akarna veled együtt aludni meg oda bújni hozzád, hanem elalszik máshol, akár a földön is. Full naiv vagy 19 évesen. Jó, hogy nem fogja nyíltan azt mondta ő szexelni akar, hanem szépen melléd fekszik, eltelik 5-10 perc és rád is mozdult. De mivel a pasi is csak 23 éves ergó még az is nagyon fiatal, ezért ennyit tudott kihozni ebből a szituból. Egy idősebb, rafináltabb pasi, sokkal többet kihoz ebből, mert furfangosabb ötletet talál ki ott akkor és lehet szexeltél is volna vele. Te meg észre sem veszed, hogy direkt húzod a pasi agyát, még ha nem is szándékosan, de akkor is, aztán majd csodálkozni fogsz, ha elmész bulizni és egy erőszakosabb pasival találod szemben magad, aki majd megerőszakol buli után, mert felmentél vele a lakására, vagy ő felment te hozzád, valami hülye dumával.
2021. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem naiv ez a kislány.

Nagyon is jól tudja, hogy mit csinál.

Már magát a kérdést is azért írta ki, mert qurva büszke most magára, hogy ő milyen jó nő.

Csak nem mindegy ki fekszik melletted kislány.

Ha nem ilyen madár, akkor úgy meg lettél volna qurva, hogy te kértél volna még repetát. 😉

Vagy egy valamire való pali, úgy felhúz téged, hogy nem, hogy nemet nem mondasz, hanem te csusztál volna rá a kolbászra.

2021. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha smároltok, bújtok, meg ehhez még "haverok" is vagytok. Előbb vagy utóbb dugni fogtok és tetszeni fog vagy a csávó túlpörög és elég. Hogy, ki, mit mond az egy dolog. De, sima haverság csak akkor van nő és férfi között, ha nulla a szexuális vonzalom, oda-vissza. Nálatok van ide is, oda is. Teljesen mindegy mekkora, mert kiegyenlítheti egymást és te is kíváni fogod vagy minden kapcsolatot megszakítasz. Egy próbát megér, a haverságot nem fogjátok elbaszni, mert az már most se tiszta haverság.
2021. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

#15-ös válasza kíváncsivá tett.. hogyan lehetett volna többet kihozni a szituból, ha a lány nem akarta? Erőszakoskodni nyilván nem akart.

Hadd tanuljanak itt mások is, velem együtt, szóval tényleg érdekelne.

F

2021. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem akarsz valakivel lefeküdni, akkor miért smárolsz vele, miért engeded, hogy fogdosson, puszilgasson?

Már az összebújást sem tudnám elképzelni csak baráttal, lány barátnőddel is kiskifli-nagykifliben alszol?

Nem értem az egészet. Nyilván te is kívántad őt, akkor most miért tagadod le még úgytűnik magadnak is?

23/N

2021. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell persze semmi és bármikor visszatáncolhatsz a jog szerint is - csak nehezen fogja megérteni a másik és ezt is el kell fogadni
2021. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!