Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fium borzasztoan homofób,társa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fium borzasztoan homofób,társaságban csak mondja a magáét, mint aki gyülöletet érez a melegek irànt. Viszont ha eljön az este nekem szétteszi a lábát hogy izgassam a fenekèt. Nem fura kettőssèg?

Figyelt kérdés

Valahogy a belsőm is azt sugja ha nem szégyelné szopna egy f@szt...


N 33


2020. dec. 15. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki mondtad már, hogy kettős érzéseid vannak ezzel kapcsolatba?
2020. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Attól hogy szereti az anális izgatást, még nem meleg. Prosztata masszázs is fantasztikus érzés, de más pasinak nem engedném, hogy hozzám érjen.

Végülis te is nő vagy, tehát a kapcsolat teljesen hetero.

2020. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mert nagyon megsertödne
2020. dec. 15. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

3-as:

Tehát előbb beszéled ki anonim oldalon mintsem szemben megkérdezd tőle?

2020. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Én megértem a barátodat!

Talán a barátod veled akarja kiélni a vágyait, és nem pár év múlva egy meleg orgián idegenekkel, ahol ajzószereket használva jól megrakják egymást a fiúk.

Mi ezzel a gond? Hadd döntse már el mindenki önállóan, hogy magára nézve mit tart elfogadhatónak!

Mostanában divat mindent kipróbálni, de azért ne legyen már kötelező! Engem, ha elég kanos vagyok, egy 90 éves tata is simán le tudna cumizni 3 perc alatt, de én nem akarom! Akkor öregtatafób vagyok?

2020. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Előfordul hogy a legnagyobb homofóbokból lesz a legnagyobb b*zi, egy kis személyiségzavarral fűszerezve. Persze nem valószínű ez nálatok, de ne lepődj meg ha látens homoszexualitás lehet a háttérben. :D
2020. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
6#: nagyon jól megfogalmazta a dolgot.
2020. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amiota vele vagyok folyamat azt erzem h latens meleg
2020. dec. 16. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Búza, csak még saját magának is letagadja egyelőre.

Idő kérdése és rádöbben.

2020. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Victor C. ***** válasza:

Az anális izgatás nyitja nem szexuális orientácó kérdése.

Aki ezt nem tudja, az tudatlan, alulinformált.


Rengeteg embernek, férfiaknak és nőknek is, ott vannak olyan idegvégződései ami kéjt és örömet okoz. Férfiaknál gyakoribb. Amúgy ugyanez a helyzet a mellbimbókkal is mindkét nemnél, habár az a nőknél gyakoribb.

Sőt van olyan is, hogy csak az egyik mellbimbó működik "úgy" a másik pedig nem.


De... Van (ismertem személyesen) olyan NŐt, (teljesen hetero) aki csak akkor tudott elmenni, ha análisan izgatták ujjal vagy eszközzel. Nagyon szerette a hátsó bejárati behatolást, jobban mint a "normálist", a vaginálist...

Ugyanakkor van olyan - sőt ez a gyakori a nőknél - hogy hátul, ott, nem érez semmit.

2021. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!