Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises fiúk! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises fiúk! Titeket izgatna egy nő harisnyás lábát szagolgatni, miután egész nap cipőben volt? Aki csinálta mesélje el!

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 10:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Csak a meztelen talpát.
2021. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Hiányzott már a napi harisnyás kérdésed.


Ja nem!

2021. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%

Egyáltalán nem izgatna.

Biztos maradi vagyok, de nem szagolgatom a használt bugyit, ahogy az egésznap cipőben lévő női harisnyás lábakat sem.

2021. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%

#9


Te vagy egy beteg állat!

2021. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
11# vagyok: gondolkodtam rajta, és talán 1× kipróbálnám mégis.
2021. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon izgatna, nekem is egy vágyam válna valóra, ha egy lány lábát szagolgathatnám, legyen az tiszta vagy piszkos, zokniban, harinyában vagy mezítláb. Még a cipőjébe is beleszagolnék. F
2021. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mit kell itt folyton mentegetnie magát minden lábfétisesnek. Most mi alapján tartjátok magatokat kevésbé aberráltnak, hogy ti csak a tiszta lábra izgultok és a szagosra, nem? Nagyon sok lábfétisest izgat a láb természetes illata, nincs ebben semmi különös, nagyon sok férfit izgat a már említett használt bugyi szag, de nagyon sok nő is izgatónak találja az ún. "kanszagot", amit mondjuk egy kemény edzés után érezni a pasin. Én rengetegszer nyaltam már izzadt talpat és soha semmi bajom nem lett tőle, nem nőtt gomba a pofámban. Fogat kell utána mosni és kész. És nem a nagyközönségnek kell megfelelni a szexuális vágyainkkal, hanem partnert találni rá, akivel kölcsönösen örömöt okozhatunk egymásnak. Csak már minden lábfétises szégyelli magát a sok elutasító megjegyzés miatt, ezért folyton mentegetnie kell magát, hogy ő nem olyan, mint a többi.
2021. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A harisnyát nem nagyon mert kicsit undorító ,de azért a lábát már szívesebben szagolnám, miközben megmasszírozom neki :)


F 21

2021. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is izgatna, ha lenne ilyen lány végre.
2021. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A harisnyás lábat nézni szeretem, de szagolni nem.
2021. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!