Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Annyira nem jön be a pasi, de már voltak dolgok...akkor felizgatott valamennyire. Nem egy csődör típus, olyan elmegy kategoria.
2021. jan. 1. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretnel igen
2021. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezt neked kell tudnod erezned. Kerdesedbol nem derült ki hogy szuz vagy e még, amennyiben igen én úgy várnék a megfelelőbb alkalomra. Ha nem akkor megfelelő védekezéssel szerintem (ha te is úgy érzed) vállalható a dolog.
2021. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az ilyen “elmegy” kategóriából több éves kapcsolat lett. Pedig nem is akartam tőle semmit, csak egy átlag alkalmat
2021. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Lefeküdtem. Utána alig bírtam levakarni magamról. Én megbántam.
2021. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Feküdj le vele es ha úgy látod dobd ki!
2021. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem jön be, akkor hogy voltak már dolgok? Ha nem jön be akkor miért feküdnél le vele? Ilyenkor vicces, mikor a nők vádaskodnak, hogy egy férfinek mindegy, mert ösztönlények, bezzeg a nők.. :D

Bezzeg a nőknek is mindegy, csak kapjanak már valamit.

2021. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be, akkor csak tartsd oda neki és hamar túl lesztek rajta.
2021. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!