Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket mennyire tudnak jól szopni?

Figyelt kérdés

Én elég jó vagyok orálban, pedig egy puncit jól kinyalni szerintem bonyolultabb,mint jól lepippantani valakit.


Az utóbbi fél évben 3 csaj közül senki nem volt kimondottan jó szájjal. Egy volt aki közelítette a kimondottan jót, pedig alig volt tapasztalata.


Nektek mi a tapasztalat, mennyire pipáznak jól a lányok (úgy általában)?



2021. jan. 1. 01:13
A kérdező szavazást indított:
Eddig mindenki (több,mint 3) jól csinálta.
Kb minden második lány jó benne csupán
Kb 25% aki jól szop, de legtöbben el vannak szállva maguktól, ha néha sikerül elvinni így a pasit
Alig vannak néhányan, akik tényleg elég intelligensek, hogy jól csinálják. Ők pedig nem dicsekvésre használják a szájukat
Egyéb (kifejtem)
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A mostani kis csaj 17 éves, kur*va jól szopik
2021. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, mihez képest jó? Mennyi idő alatt tudsz eldurranni (ha elengeded magad)? A többi csaj milyen volt?
2021. jan. 1. 02:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem volt meg panasz
2021. jan. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Fiúk jobban szopnak
2021. jan. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
4-esnek igaza van.
2021. jan. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálam az a csaj lenne a favorit, aki elsőként leszopna. Igaz, nem sok kapcsim volt, 49 évesen 6, amiből egy 20 és egy 11 éves házasság, de pechemre egyik sem szopott.

Szóval az első vihetne a mennybe...

2021. jan. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nehéz olyat találni, aki nem csak édesgeti meg cibálgatja, viszont a mostani párom számomra tökéletesen csinálja. Mondjuk ehhez az is kellett, hogy megbeszéljük ki mit szeret. Nagyjából azért 15 perc kell, hogy elmenjek.De foglalkozik a golyóimmal is, és viszonylag erősen csinálja.

Tudja, hogy izgat, ha van hangja, így cuppog rajta rendesen, és a végén amikor már érzi, hogy itt a vég kézzel is rásegít.

2021. jan. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Sok lány szerint túl vastag a szerszámom, ezért nehezebb alkalmazni a jól bevált technikákat. Ennek ellenére még így is találtam néhány lányt, aki csodásan szopott. Kb. 3-5 százalékról beszélhetünk.
2021. jan. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem tökéletesen csinálja. Szerintem az a titka hogy elképesztően élvezi ő is. Tegnap este is olyat művelt a szájával, hogy percekig alig tértem magamhoz
2021. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
15 csajból talán 5 csinálta nagyon jól, es ebből is 2 volt, akire azt mondom, vérprofi. Azért, mert ők igazán élvezték, imádták a szopást. Ők 2 perc alatt kicsináltak, ha akartak, mig a tőbbiekkel 10-15 percig simán bírom. Nagyon rossz senkivel nem volt, mert már alapból isteni, ahogy egy női szájban van a farkam, de olyan volt, hogy rendesen ki kellett verjem magamnak a végén, annyira nem érezte a csaj, mit kell csinálni. 24f
2021. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!