Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fogok ki olyan lányokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogok ki olyan lányokat, akik nem tudnak szopni?

Figyelt kérdés
Jó pár lány és kapcsolaton vagyok túl, és eddig még egyik se tudott orálisan kielégíteni! Borzasztóan csinálják sajnos! :/ 23/F
2017. aug. 13. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Elmondtad nekik,hogyan csinálják,neked mi esne jól? Eddig egy pasival voltam úgy, akkor szoptam először, de neki nagyon bejött és mindig elélvezett viszonylag hamar. Szeretem is csinálni és pont eltaláltam, de gondolom ez nem lesz mindig így.

Ha elmondtad nekik,hogy így meg úgy csinálják inkább,és nem úgy csinálták akkor tényleg bennük volt a hiba.

2017. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

1 perc néma csenddel tisztelegjünk mindazoknak,akiknek még nem jött össze a rendes szopatás..


Most komolyan,honnan kellene tudniuk az általad felszedett csajoknak,hogy neked konkrétan mi a"jó szopás"?

Mondtad nekik egyáltalán?Irányítottad,terelgetted őket vagy csak simán elvártad,hogy kitalálják a gondolataidat?

2017. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha jó pár lányról beszélünk és még egynek sem sikerült, akkor nem biztos, hogy bennük van a hiba, hanem lehet, hogy benned. Lehet, hogy annyira sokszor maszturbáltál, vagy maszturbálsz, hogy a megfelelő ingert az élvezéshez, már csak a kezed által tudod kiváltani és azért nem élvezed az orális szexet. Ilyen is van. Vagy te magad van, aki annyira ott nem vagy érzékeny, tehát másmilyen inger kell az élvezéshez.

Vagy csak kezdőkkel voltál mindig együtt, nem egy tapasztalt lánnyal-nővel. Viszont nekem ha valami nem jó, ha én valamit szeretnék, akkor én azt mondani szoktam, hogy hogy jó. Vajon te ezt megtetted?:)

2017. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Előfordult, de nem minden esetben. Egy alkalmi együttlét során szerintem felesleges például. Kövezzetek meg érte! :)
2017. aug. 13. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

A lányok tudnak jól szopni mivel ösztönös tevékenység.


Más kérdés, hogy kinek kedveskednek vele. van akinek egyáltalán nem vagy csak ímmel-ámmal.


Remélem nem árultam el újdonságot.

2017. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Par nap onmegtartoztatast javaslok. Utana nincs az a bena szopas, hogy ne elvezz el.
2017. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, van aki nem tud szopni...nekem is volt egy olyan csajom, akinek akárhogy próbáltam " segíteni", képtelen volt jól, áhhh közepesen csinálni. Amúgy legyünk igazságosak , sok nő pedig iszonyú jól csinálja, ki kell fogni, ennyi...
2017. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mondanám, hogy sokat maszturbálok... inkább valahogy eddig csak ilyen lányokat fogtam ki.
2017. aug. 13. 17:59
 9/9 anonim válasza:
Nem benned van a hiba, nekem is rengeteg balfasszal volt dolgom, már komolyan elfogadtam h velem van a gond. De aztán találkoztam a mostani párommal és soha nincsenek ilyen gondok.
2017. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!