Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózokban vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózokban vagytok egymás urán sorrendben egy alkalommal?

Figyelt kérdés

Persze jó dolog a változatosság, de a legtöbb esetben mi a forgatókönyv? Hány póz van egy alkalomkor, mivel kezdtek, mi van utána, mivel fejezitek be.

Például nekem a kedvenc: fekve orál - misszionárius - lovaglás - kutya



2020. dec. 31. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
*egymás után
2020. dec. 31. 12:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
forgatókönyv nincs, de szeretek orállal indítani (oda-vissza vagy akár 69ben) és első póznak a misszionárius a kedvencem, ebben tudok jól ellazulni és így nem feszít annyira, elég szűk vagyok sajnos vagy nemsajnos
2020. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt konkrét forgatókönyv, az elején orális kényeztetés, utána két-három póz, de az tuti hogy lovaglóban fejeztük be 99%-ban, mert csak úgy tudok elmenni 🤷‍♂️🙂 F
2020. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha alkalmi van akkor ahogy esik ugy puffan módban. Ilyenkor legtöbbször farok felállit, gumi fel majd kis szopás és mehet is. van mikor meglovagol, de van aki csak letolja térdig a nadrágot és hátulról beverem.

Utolsó hosszú kapcsolatomban sem volt forgatókönyv de egy bevett sorrend féle igen. Ott is úgy indult, hogy csókok stb majd bekapta, legtöbbször beleült, mer közös kedvenc póz volt a lovagló, váltásnak kutyába mert imádtam tépni a haját ő meg szerette hátulról. Ha ugy indult a szex hogy ki is nyaltam akkor kezdésnek legtöbbször a vállamra tettem a lábait és elölről tövig, majd hátulról, végül vagy megint elől vagy beleült. Sokszor volt h 69ben csináltuk egymásnak, majd beleült, ésn felhúzott térdekkel feküdtem a seggét markolva ő meg a melleit hozzám nyomva rám feküdt és lassan vonaglott sok csókkal

2020. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Petting, nyalás, szopás, hogy jól felálljon, aztán gumi fel, és általában misszionáriusban szeretek kezdeni, lehet kicsit romantikázni is, látom a csaj testét, és én diktálom a tempót. A mostani csajom lovagolni is tud, úgyhogy az szokott következni, mozogjon ő is egy kicsit. Utána oldalt fekve hátulról dugom egy kicsit, és ha bírom még, akkor kutyában is nyomom egy kicsit, aztán utána jöhet a spricc. F
2020. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!