Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok, hány ujjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok, hány ujjal szeretitek az ujjazást (már aki szereti, mert tudom nem mindenki)?

Figyelt kérdés

A mostani barátnőm megkért, hogy előjátéknak mindig legyen ujjazás (és előtte punci, fenék simi, csikló izgatás), de szigorúan csak egy ujjas mert annál többet nem szeret (viszont farokból majd jöhet a nagy, az enyém elvileg nem kicsi, 15cm és elég vastag).

Az a furcsa nekem, hogy farokból szereti a nagyot, de ujjból csak egy lehet.


2020. dec. 30. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
baratnom is ilyen, 1 max 2 ujj a kenyelmes, de vibribol 6 centi vastagat igenyel
2020. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
0 ujjal szeretem.
2020. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Egy, max kettő.

Az ujjazásnak nem az a lényege, hogy feltold az alkarodat a punciba.

Az ujjazásnak épp az a lényege, hogy jó alaposan felizgasd a nőt, végigsimogasd odabent mindenütt. Ha találsz olyan pontot, ahol a csajszi kicsit megremeg, akkor oda térj vissza rendszeresen.

Imádom, ha ujjaznak. Hmmm... irigylem a csajod kicsit 😋

2020. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Nagyon igazad lehet, csak furcsáltam, de lehet ennyi az egész...

(egyébként tényleg olyan ujjazáskor, mintha egy ujjnál több nem férne be, viszont utána a farkam is nagyon könnyen becsusszan, pedig azért van különbség bőven...)

2020. dec. 30. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Az ujj teljesen más mint a pénisz. Más a formája, vannak rajta kiálló részek, jobban hajlik de valahogy mégis keményebb. Egész más.
2020. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ujj más érzés teljesen, én annyira nem is szeretem az ujjazást, de néha jól esik mégis, akkor szokta a párom csinálni. Két ujj a maximum, de jobb az egy, több már nem kényelmes egyáltalán, persze a farka simán befér. Sokkal keményebbek az ujjak, meg ugye más érzés, én azért nem szeretem annyira.
2020. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2
2020. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en csajom is ilyen. A leggyakrabban 1 ujjal szereti csak, a 2 már sok neki. Talán 3x ha használtam 2 ujjat az elmúlt 2 év alatt. A farok utana viszont mehet rendesen.
2020. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!