Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy zajlott a legjobb egyéjsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott a legjobb egyéjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltatok, F vagy N? Utána még összejártatok szexelni, vagy sem?
2020. dec. 28. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgi volt, csak egyszer történt
2020. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejártok utána akkor nem egyéjszakás 😄

Itt ismertem meg egy pasit beszélgettünk 1 hétig aztán találkoztunk. Nagyon izgi volt, nagyon vágytam rá, mert azért 1 hét alatt sokat beszélgettünk a szexről. Utána még találkoztunk párszor.

2020. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi után ismertem meg egy srácot, totál felhúzott egyetlen pillantásával. 6 évvel volt nálam idősebb. Nem voltam szerelmes, csak iszonyúan begerjedtem a közelében.

Pár évig egyazon társaságba jártunk szórakozni, de egy idő után megszakadt a kapcsolat.

10 évvel később totálisan véletlenül összefutottunk külföldön. Ő dolgozni volt kint, én nyaraltam. Minden nap eljártunk valahova, kirándulni, várost nézni, stb. Éppen olyan hatással volt rám, mint évekkel azelőtt.

Egy este belebotlottunk egy tengerparti zenés, táncos buliba, iszogattunk, táncoltunk. Mikor már elég felszabadultak voltunk, elcsattant egy csók, majd még több, és még több. Sétálni indultunk a parton, közben smároltunk néha. Elértünk egy sziklás partszakaszhoz, üldögéltünk ott egy darabig, majd mint a filmeken, egymásnak estünk.

Ez volt életem legjobb egyéjszakás kalandja. Nem jártunk utána össze.

2020. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

24 éves voltam, egy buli után egy taxiba ültünk és mondta, hogy menjek fel vele, rendes srác volt.


29/f

2020. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Buliban jött össze, bár korábban is nézegettem, összejöttünk :D

L

2021. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy helyett két lány jött össze :D
2021. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!