Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már nagyon gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már nagyon gáz egyéjszakás kalandotok? Miért volt az?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

A pasi tetszett, legalabb emiatt nem banom a nagy budos semmit. Tarskereson o irt ram, az idomet rabolta. Rengeteget irt, de nem vallotta be, hogy dolgozik, tulorazik, nem jon ossze. Miatta mas utan nem neztem.

Hajnali negykor raparancsoltam, hogy ha mar alvas helyett is nyafogo uzeneteket irkal, hogy all neki es nem tud aludni, de muszaj, vagja taxiba magat es jojjon at.

Egy jo kulseju idegbeteg, lelki serult volt, de foleg hulye, mert nem kellett volna kitartoan hulyitenie.

Eljott. A lepcsohazban szorongattam, csokoltam. Nyafogott, hogy a szakitasa ota nem csokolozik.

A lakasban hisztizett. Az agyra dobtam ( ja, huszonevvel idosebb nokent ekkor volt lehetosegem titokban szexelni), ott elaludt, aztan ruhastol egy perc mulva elment. Aztan hisztizett. Aztan fogdosott. Mikor a kezembe kerult a farka, egy mai napig megoldatlan rejtely tortent. Megfogtam, es nem tudtam a kezemmel vegigsimitani. Szaraz volt, a bore nem mozdult, nem ertem. Ezutan nem tudtam magamba tenni. Mintha elakadt volna. Nem en voltam szaraz, azota se tudom, mi volt ez, miert volt ez.

Mikor vegre elaludtam, pityogott a telefonom, hisztizett tovabb a lelkiismerete miatt. Ezutan par honapig fobiam volt, hogy nem lehet dugni velem.

2020. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen kezdtünk beszélgetni, ahol előadta milyen jó az ágyban, szereti kényeztetni a nőket, szereti a szexi fehérneműket stb. A személyes találkozón meg végig zavarban volt, olyan videókat mutogatott ahol pl befőttes üveget dug fel a seggébe egy pali... Aztán meg is kérdeztem, hogy nem tetszek? De azt mondta nincs semmi baj, nagyon szexi vagyok, úgyhogy a lényegre tértem,és ilyen még nem volt. Szó szerint csak feküdt alattam, a kezével sem ért hozzám, egyaltalán nem foglalkozott velem. Megkérdeztem megint, hogy én nem tetszek vagy soha nem is foglalkozik a nővel? Azt válaszolta hogy ja, ő nem szokott.

Életem legnagyobb hibája volt.

2020. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt a negatív élményed szeretném felül írni amennyiben egyetértesz és tényleg nő vagy
2020. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!