Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerencsére a barátnőm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsére a barátnőm a munkája miatt elég sokat van harisnyában. Vajon tetszene neki, ha egyszer hazajönne és szétnyalnám neki a harisnyás lábfejét?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Imádom én is így nyalni a női lábujjakat, talpat. Szopogatom is a lábszagos zokniban, harisnyában a lábujjakat. Csodás aromája van, főleg, ha picit savanyú. Azt is imádom, ha kilyukasztom a harisnyát puncinál és rajta van, miközben dugom. Amikor meg Análba nyomom, tök jó érzés a popsi vágány és a harisnya anyaga közt csúsztatni a farkamat. F
2020. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezt tőle kérdezd meg.
2020. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tetszene.
2020. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Lány/nő vagy?
2020. dec. 27. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg, de szerintem mezítláb szexibb az ilyen. (F)
2020. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szereti ha kényezteted a lábát? Nem mindenki szereti.
2020. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam neki szex közben.
2020. dec. 28. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak ő tudhatja. Én is szinte mindig harisnyában vagyok, de nekem biztos nem tetszene! Alapból nem szeretem, ha a lábfejem nyalogatják, pláne úgy nem, h nap végére "leharcolt". Akkor már inkább egy talpmasszázs, vagy ilyesmi. Mondjuk lehetőleg azt is már fürdés után, bár akkor már csak mezítláb tudja, de legalább akkor már szép tiszta. Őszintén szólva nekem egy picit undi egy egész nap viselt harisnya, hiába az enyém, akkor is. És ezért egy picit feszélyezne, ha a párom azzal akarna foglalkozni... Persze, ha ez neki bejön, akkor lehet róla szó, csak ne rendszeresen, és ne tökre váratlanul... 32/N
2021. okt. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!