Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szoktatok nevetgélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktatok nevetgélni szex során?

Figyelt kérdés
Ezt pontosabban úgy értem, mennyire vagytok intim helyzetben pajkosak, szokott szex közben lenni hülyülés, viccelődés?

2020. dec. 27. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Csak akkor, ha nem igazán élvezem.
2020. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szokott néha, amikor elzsibbad valamim vagy begörcsölök egy pózban, röhögök magamon.
2020. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak, ha síkosítóként Nevet géllel bekenjük magunkat.
2020. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze megesik néha pld ha véletlenül kiszalad egy galamb :D
2020. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Hát én nem szoktam
2020. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lazy Lover ***** válasza:
12%
Csajom szokott de mindig rá szólok engem idegesít
2020. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
en azt vettem eszre, hogy akivel kiegyensulyozott, harmonikus kapcsolatban vagyok es tenyleg joo erzem magam vele, azzal olyan vidam es jokedvu dolog a szex is. most ezt nem ugy kell elkepzelni, hogy teli torokbol rohogok, mikor dug, de ha van valami olyan helyzet, mondjuk pozcserrnel kis benazas vagy ilyesmi, akkor siman osszenevetunk.
2020. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mert lelkileg érett vagyok és nem így szoktam feloldani ha véletlen frusztrált lennék, bár az sem szoktam lenni. Az intimitás olyan szép és bensőséges hogy komolyan veszem. Előjátéknál lehetne nevetgélni meg kergetőzni de olyan játékos csajom még nem volt.
2020. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
birom ezt a sok LELKILEG ERETT fapofaval szexelo arcot:D
2020. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én nagyon. Nem tudom, miért kell ennyire idiótának lennem, de mindig akkor jut eszembe minden vicces dolog, és random elnevetem magam közben. Illetve ha zavarban vagyok, akkor is mindig nevetek. Fogalmam sincs, hogy a barátom hogy viseli el, elég idegesítő lehetek.
2020. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!