Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroként kipróbálnád?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként kipróbálnád?

Figyelt kérdés
Hogy leszopsz egy fiút, de ő is hetero?
2020. dec. 27. 16:24
1 2 3 4
 31/40 Pretorius25 ***** válasza:
Az más, ha valaki biszexuális, vagy látens homokos. Úgy oké, ha ilyeneken gondolkodik, hogy ő meddig menne el, mit vállalna be, mit nem stb! De aki heteró, az nem fantáziál ilyesmire...
2021. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

A világ nem ennyire fekete és fehér. Kíváncsiságból sem tapasztalhatná meg, hogy mi az, amit a barátnője érezhet, miközben őt szopja?


Másik példa: ha kíváncsi vagy, hogy milyen az íze/hatása a fűnek, akkor már nem is lehetsz más csak kábítószeres, hiába amúgy nem is akarsz az lenni? Vagy egy viszkit se kóstolhatnál meg, anélkül, hogy alkoholista lennél? Azért mert téged nem izgatnak a fiúk, attól még lehetsz kíváncsi, hogy milyen élmény. A fiúk nem olyanok mint a lányok, hogy érzelem kell ahhoz, hogy el tudjanak élvezni, elég ha valaki bekapja neked és porszívóként szopja.

2021. febr. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
32.es. làtom van ebben tapasztalatod.😀
2021. febr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Én meg látom, hogy megragadtad a lényeget :D
2021. febr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Természetesen van benne igazság amit írtál hozzászólást.

A szexualitás ennél sokkal bonyolultabb dolog. Nem lehet ennyire leegyszerüsíteni. De mindenki csak ennyit lát bele, hogy heteroszexuális, biszexualis, és homoszexuális. Semmi többet.

2021. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

19 és 24 éves korom között voltak fiús kalandjaim, de csak két sráccal. Másokkal nem jutott volna eszembe. Viszont a lányok mindig is feltétel nélkül tetszettek, bármikor bármelyiket szívesen nyalnám-falnám és jól megdöngetném. Lassan 10 éve nem volt fiús kalandom, előtte is csak ritkásan, mert azóta sem találkoztam senki olyannal, aki csak egy kicsit is izgalomba hozott volna. Lehet, hogy anno a két srácnál is a hely vagy helyzet vagy a csillagok előnyös állása játszott-e szerepet, nem tudom, de alapvetően nem vonzanak a fiúk. Ahhoz tényleg mindennek klappolnia kellene, hogy én mégegyszer fiúval kalandozzak és tuti nem jönne az utamba olyan, amilyen az ízlésemnek is megfelelő lenne :D Ezekről meséltem is az assonynak, ő díjazná is, ha megint kalandoznék fiúkkal, viszont tudja, hogy inkább lányos kalandokban vennék részt :D


#32-es és #34-es voltam.

2021. febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
36.os.Teljesen egyetértek veled.
2021. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

De ennyire fekete és fehér. Igenis ez teljes mértékben lefedi, hogy valaki heteroszexuális, biszexuális, vagy homoszexuális, illetve hogy gyakorló, vagy csak hajlama van rá. Ez baromi egyszerű, ilyen egyszerű logikai teszten 80-as iq alatt bukna csak meg valaki, de az alatt official retardált valaki.


A kábítószeres példa teljesen értelmetlen, mert a kábítószer és a kábítószeres lét felé senkinek sincs vonzalma. Az nem vonzalom kérdése, szóval teljesen idióta analógia volt. Étellel pl. jobb példa lett volna, mert az étel iránt alapvető ösztönből fakadó és bevésődött vágyat érzünk. Evés, ivás, szaporodás(ma már "csak" szex) ezek mind ilyen létfontosságú ösztönök. A lélegzést mint elsődleges dolgot nem írom, mert ott nincs sok válogatási lehetőség.

Szóval vannak sokan akik szeretik a koprofíliát, vagy csak szimplán, szexuális gerjedelem nélkül szeretik a fekáliát. Kíváncsiságból sem jönne rám soha az inger, hogy megkóstoljam, kipróbáljam. De enyhébb példában a száznapos kacsatojást sem kóstolnám meg soha, amiben a már elfeketedett kacsa embrió rohad. Pedig hatalmas ínyencség a távol-keleten. Pont ugyan ilyen számomra egy azonos neművel a szexuális érintkezés és igen ez a heteroszexuális kategória. Aki ilyennel kacérkodik annak már biszexuális hajlamai vannak és pont. Ez bizony fekete és fehér. Semmi baj ezzel, sokaknak van hajlama és keveseket zavar ma már szerintem, hogy valaki ilyen.

Az a baj, hogy aki itt agitál, hogy márpedig ő benne nincs biszexuális hajlam és nem ennyire egyszerű a dolog, az konkrétan szégyelli és tagadja ezt a hajlamot. Csak nem értem miért. Ettől nem lesz senki kevesebb. De saját példámon részben levezettem az imént ezt. Az, hogy egy másik fiú bekapja, vagy megpróbálja izgatni a genitáliámat, vagy fordítva tényleges undort, elborzadást és túlzás nélkül rosszullétet okoz maga a gondolata is. Minden vagyonomat bátran feltenném rá, hogy ha kikötöznének és elkezdene egy fiú fellációt végrehajtani rajtam, akkor soha nem tudna merevedést elérni. Akkor ez nem fekete és fehér? Ezt jelenti a heteroszexualitás. Én elhiszem, hogy azokban a válaszolókban ez nincs így, akik "kíváncsiskodnának", de higgyétek el, hogy a heteroszexuálisokban ez van. Számomra is felfoghatatlan, hogy miként is érezhet vágyat valaki erre, de tudomásul veszem, hogy sokan vannak ilyenek és elfogadom őket. Fordítva is így kéne hozzáállni szerintem. A heteroszexuálisokat is tudomásul kéne venni és elfogadni őket.

2021. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Elfogadom, hogy te ezt gondolod.
2021. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Pretorius25 ***** válasza:
36-os. Van egy férfi, aki azt mondja neked hogy: Volt 2 fiús kalandom, de amúgy a lányokat szeretem... Mire gondolnál? Arra hogy az illető 1. látens homokos, vagy 2. biszexuális, vagy 3. heteró? Első kettőre nagy valószínűséggel eshetne a választás, a harmadik lehetőségre nem hiszem hogy gondolna bárki is... Más kérdés, hogy egy olyan látens homokos/ biszexuális, aki nem éli ki az ilyen jellegű vágyait!
2021. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!