Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroként kipróbálnád?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként kipróbálnád?

Figyelt kérdés
Hogy leszopsz egy fiút, de ő is hetero?
2020. dec. 27. 16:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
83%
Max én szopatnám meg.
2020. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálnám.

De előtte azt mondanám no homo.

2020. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki már ebben benne van az már mondhatni hogy homo. Amíg csak maximum fantáziál róla vagy gondolt ilyenre, az még nem igazán jelent sokat. De ennek a megvalósítása már annál inkább. Szerintem
2020. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok csőszködni, de jelenteni is lehetne, mert nagyon rossz kategória és direkt provokatív. Heteroszexualitás kategóriában homoszexuális kérdést feltenni.

Azonos neművel szexualitás bármilyen formája és vágya nem merül fel egy heteroszexuális emberben. Itt üzenném, hogy fantáziálni sem fantáziál vele. Egy ilyen gondolat belekerülhet valaki fejébe, valaki által, de az nem fantáziálgatás lesz, hanem az embert kirázza a hideg és elborzad még a gondolattól is.

Nem kell utálni a melegeket, de a heteroszexuálisokat sem. A heteroszexuálisok önkéntelenül viszolyognak szexuális értelemben az azonos neműektől. Feltételezem a homoszexuálisok is az ellenkező neműektől. Akit egy kicsit is izgat és foglalkozgat ezekkel fejben, az mind biszexuális. Ez szerintem nem túl bonyolult, de úgy látszik az emberek zöme ennyit nem képes felfogni, pedig ez egy általános iskolás alap halmazelmélet szint.

Most aki olyanokat írt, hogy ő azért szopatna, meg fantáziálgat meg nem kell megsértődni. Ezen semmi sértő nincs ez van, nem is akkora kisebbség. A férfiak 10-15%-ának vannak homoszexuális hajlamai. Ez nem azt jelenti, hogy a férfiak 15%-a meleg és a teljes nemi orientációja valójában a saját neme fellé irányul, hanem mint mondtam hajlam. Ezt a legtöbben elnyomják és soha nem kristályosodik ki, vagy egyszerűen nem került soha olyan helyzetbe, hogy egyáltalán foglalkoznia kellett volna az élete során feljövő ingerekkel.

2020. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
De csak ha már van 18.
2020. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztem sosem hogy leszopjak valakit. A női test számomra a szép és izgató látvány. De tény, hogy már azért volt olyan hogy megfordult régebben a fejemben az hogy milyen lenne ha egy lányos külsejű fiú szopna le. De ezen túl sosem mentem el. Ez csak volt hogy néha gondolatban megvillant, de aztán el is illant. Ennyi.
2020. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max úgy, hogy engem szop le egy másik srác, de azt is úgy, hogy esetleg egy csaj is ott van közben, tehát minimum hármas szex.
2021. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Pretorius25 ***** válasza:
De hülye kérdés! Ha heteró vagy, nem fantáziálsz ilyesmiről! Ha meg ilyesmiről fantáziálsz, akkor nem vagy heteró! Ennyi!
2021. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Tehát ha valaki egyszer kipróbálja meleg lesz :D logika?!
2021. jan. 16. 21:24
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!