Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár napja lefeküdtem anyósomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja lefeküdtem anyósommal, sajnos elmondta a feleségemnek.Válást elkerülhetem, ha megbánom?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam ki kérdést, hogy ki mivel tudna segíteni, ha már ez megtörtént.

Akkor azt mondta anyósom nem mondja el.Ma reggel írt egy sms-t,elmondja a lányának, mert tetszem neki, ha elváltam, szeretné ha mi összejönnénk.

Mert tudja hogy néztem rá,és érzi hogy nagyon tetszik nekem.

Feleségem tiszta ideg, törte a tányérokat, karácsonyfát kivágta az ablakon.Hazamenni sem merek,mert lehet a kocsit is megdobálná.

Ki mit tudna javasolni?


2020. dec. 26. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én, mint nő, megpróbálok normálisan válaszolni ha troll kérdés, ha nem.

Szóval, ha az anyám meg a férjem lefeküdnének egymással, azonnal megszakítanám a kapcsolatot mind a kettőjükkel. Ez egy annyira aljas dolog, hogy hihetetlen. A férj még hagyján, ha megcsal akkor kivágom aztán éljen boldogan, de egy anya hogy lehet képes így megalázni a gyerekét? Az anyának mindig anyának kellene maradnia szerintem. Szóval igen, megszakítanám a kapcsolatot az anyámmal is. Megbocsátanék, de többet nem akarnék rá számítani, teljesen elvesztené a bizalmam és a tiszteletet. Mivel ő sem tisztelte a saját gyerekét, hogy ugyan már, a lányom férje tabu.

2020. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként. Persze.

Legyél már egy icipicit következetesebb.

2020. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésről ennyi ami eszembe jutott: szép család 🙄
2020. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy anya nem tesz ilyet.
2020. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!